utorok, 30 mája, 2023

VIDEO – Conor McGregor: Putin je jeden z najväčších lídrov tejto doby

Posledné články

Conor McGregor: „Putin je jeden z najväčších lídrov tejto doby“

Zrejme každý pozná športovca meno Conor McGregor, ktorý sa stal tvárou MMA (zmiešané bojové umenia). Tent športovec sa v nedeľu zúčastnil a to ako oficiálny hosť finálového zápasu MS vo futbale (Moskva).

Športovec sa o Putinovi vyjadroval veľmi pozitívne. Napokon si za svoj pozitívny postoj k hlave Ruského štátu vyslúžil kritiku v Britských médiach.
Conor McGregor:

“Dnes som bol pozvaný na finále Majstrovstiev sveta ako hosť ruského prezidenta Vladimíra Putina. Tento človek je jedným z najväčších lídrov tejto doby. Bolo mi cťou zúčastniť sa takéhoto významného podujatia v jeho blízkosti.”

“Dnes sto bola pre mňa česť, pán Putin, ďakujem vám a blahoželám k úžasným Majstrovstvám sveta,”

Západné média sú v školu z toho ako sa skvelo usporiadali MS v Moskve. Načo aj šéf FIFA Gianniho Infantina povedal: „Sú to najlepšie MS v histórií“. 

https://www.instagram.com/p/BlQwXEBAHlN/?taken-by=thenotoriousmma

McGregor: Putin je jeden z najväčších lídrov tejto doby
McGregor: Putin je jeden z najväčších lídrov tejto doby

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/irsky-zapasnik-po-majstrovstvach-sveta-putin-je-jeden-z-najvacsich-lidrov-tejto-doby/1464720

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články