štvrtok, 27 januára, 2022

VIDEO: PEKLO pred Úradom vlády! Polícia rozmetala vodným delom muža, ktorý držal 3 ročne dieťa…

Posledné články

VIDEO: PEKLO pred Úradom vlády! Polícia rozmetala vodným delom muža, ktorý držal 3 ročne dieťa…

O tejto šokujúcej správe informoval líder strany ĽSNS Marián Kotleba

„Dieťa nemalo 8 mesiacov, ale 3 roky. Po zásahu vodným delom skončilo v sanitke, ktorá ho so zlomenou rukou odviezla do nemocnice!

Foto: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

Môžeme sa síce rozčuľovať nad tým, že načo tam ocko bral také malé dieťa, ale pravda je taká, že polícia nesie zodpovednosť za svoj zásah! Použiť vodné delo na občanov, ktorí nepáchajú žiaden trestný čin, maximálne priestupok je zásah naozaj neprimeraný.

Zdroj: Marian Kotleba/Facebook

Toto sme tu už raz zažili – Šarišské Michaľany 8.augusta 2009. Zdá sa, že Matovič sa inšpiruje tými najsmutnejšími okamihmi z novodobej histórie Slovenska!“ vyjadril sa Kotleba na socialnej sieti Facebook

Vodné delo priamo na proteste vo videu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Keby sa to stalo v Minsku, to by bolo rečí u Matoviča aj v prezidentskom paláci.
    Protesty v Bielorusku celá naša vláda aj s pezinskou aktivistkou schvaľujú, hoci v nich „mierumilovní“ demonštranti útočia na policajné zložky… napodiv, doma na svojich demonštrantov použijú vodné delo a slzotvorný plyn…
    Kedy sa pozrú do zrkadla tie naše karikatúry demokracie. Už len krôčik a zmenia sa v očiach národa na totalitné kreatúry.
    Alebo sa už aj zmenili?
    Pre mnohých veru áno.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články