štvrtok, 27 januára, 2022

VIDEO: Toto Pročkovi vyrazí dych! „Toto môže napadnúť len primitívovi ako je Pročko!“

Posledné články

VIDEO: Toto Pročkovi vyrazí dych! „Toto môže napadnúť len primitívovi ako je Pročko!“

Tento týždeň sa stalo to čo nikto nečakal. Už pred voľbami sa dvojica Blaha a Pročko v diskusnej relácii na Novom Čase slovne naťahovalo.

Tentokrát však v parlamentnom bufete malo dôjsť k fyzickému napadnutiu. Pročko mal škrtiť Ľuboša Blahu. Na druhej strane Pročko to rázne odmieta a hovorí, že k žiadnemu fyzickému napádnutiu nedošlo.

Zdroj: TV noviny.sk/Markiza
Zdroj: TV noviny.sk/Markiza

„V parlamentnom bufete ma práve fyzicky napadol poslanec Pročko. Chytil ma rukami za krk, škrtil ma a zúrivo so mnou lomcoval, kým nezasiahol čašník. Kompletne zmyslov zbavený. Ten človek je reálny agresívny psychopat, nevie sa ovládať, spory rieši násilím ako nejaký mafián z 90.rokov. Neopätoval som. Ja spory násilím neriešim“ zhodnotil situáciu Blaha na socialnej sieti Facebook

Následne Blaha oznámil, že podal trestné oznámenie na Pročka.

„Trestné oznámenie na Pročka podané. Polícia bude vec vyšetrovať. Mám lekársku správu, ktorá hovorí o opuchoch na krku, ktoré spravil iný človek. Som veľmi zvedavý, aké klamstvo si vymyslí Pročko, aby sa z tohto vyzul. Možno si vymyslí, že ma škrtil čašník“

Poslanec Blaha uverejnil aj krátke video v ktorom sa bližšie vyjadril čo sa stalo.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články