nedeľa, 28 novembra, 2021

Vláda ich donútila k najhoršiemu! Mysleli na SAMOVRAŽDU no prišlo niečo nečakané

Posledné články

Umelci sa čoraz viac sťažujú na vládu a opatrenia spojené s koronavírusom, ktoré ich obrali o živobytie. Mnohí potrebujú vystupovať, ale táto situácia a nariadenia vlády im to neumožňujú. Speváci sa už desať mesiacov sťažujú na zlé podmienky v ich obore a taktiež vyzývajú vládu na jasnú kompenzáciu. Tá však stále neprišla.

Martin Jakubec prichádza s jasným riešením a kompenzáciou.
A to je registrácia interpretov na základe kľúča podľa ministerstva. Kde sa budú vytvárať databázy umelcov na Slovensku, ktorí prišli o svoje zisky spôsobené nariadením štátu. Štát by mal podľa Jakubca vyčleniť prostriedky na to, aby mohli kompenzovať straty, ktoré ohrozili, ich existenciu a rodinu.

 

Peňazí je vraj dosť, tak sa má z čoho kompenzovať. Jakubec je toho názoru, aby umelci dostávali „dávku pomoci pre blokovanú kultúru – mesačnú dávku“

Martin Jakubec
Martin Jakubec (Zdroj: Music Zone)

 

Vláda absolútne nepomohla zamestnancom, ale ani živnostníkom. Ak má živnostník platiť sociálne poistenie a odvody každý mesiac bez možnosti zárobku. Tak je to viac než likvidačné. Vláda však viac pomáha bankám a oberá dôchodcov o peniaze pričom pred voľbami tvrdila niečo úplne iné.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články