Magazín

Vladimír Putin- Sme presvedčení, že je potrebné zbaviť sa bremena zvaného Dolár

  Jeden zo spravodajských portálov RusVesna nedávno uviedol slová staronového ruského prezidenta Vladimíra Putina, ktorý potvrdil, že zbaviť ruskú ekonomiku dolára bude...

Napísal Andrej · 48 sec read >
Vladimír Putin- Sme presvedčení, že je potrebné zbaviť sa bremena zvaného Dolár

 

Jeden zo spravodajských portálov RusVesna nedávno uviedol slová staronového ruského prezidenta Vladimíra Putina, ktorý potvrdil, že zbaviť ruskú ekonomiku dolára bude správnym krokom pre Rusko .

Ruský prezident 8.5.2018 s Gosdumy uvádza: „ V pricípe s týmito krokmi súhlasím. Nešlo by len o odklon dolára.

„Reč je predovšetkým o nevyhnutnom kroku posilnenia ruskej ekonomickej suverenity a to považujem za správny krok“

 
 

V prejave Putin uvádza pochybnosti WTO proti Rusku : „ V minulosti sme dúfali, že budú splnené proklamované princípy v medzinárodnom obchode.

Boli sme však naivný a nestalo sa to. Pravidlá WTO sa neustále porušujú. Ide predovšetkým o politické ovplyvňovanie či množstvo sankcii. Partneri, ktorí zavádzajú ďalšie sankcie, narúšajú princípy svetového obchodu. Takýmito spôsobom nám pomáhajú, pretože už dnes celý svet vidí, že monopol USD je nepotrebný a nebezpečný pre mnohé oblasti,”

Na záver Rusky prezident zdôrazňuje dôležitosť a suverenitu národných záujmov pred záujmami ostatných krajín.

 

Rusko má naďalej v pláne pokračovať vo svojej diverzifikácii zlatých a valutových rezerv

Prečítajte si: Mena ktorá pobláznila svet Bitcoin!

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.