Slovensko

Volebný podvod v priamom prenose? Vedel o tom Andrej Kiska?

Volebný podvod v priamom prenose? Vedel o tom Andrej Kiska? Podľa poslanca Ľuboša Blahu sa dnes televízia Markíza postarala o prvotriedny škandál....

Napísal Andrej · >

Volebný podvod v priamom prenose? Vedel o tom Andrej Kiska?

Podľa poslanca Ľuboša Blahu sa dnes televízia Markíza postarala o prvotriedny škandál. Podľa poslanca Blahu ide o podozrenie z volebného podvodu. Blaha v statuse na sociálnej sieti obvinil Andreja Kisku.

 

Volebný podvod v priamom prenose? Vedel o tom Andrej Kiska?

Cely status poslanca Blahu Televízia Markíza sa dnes postarala o prvotriedny škandál. V priamom prenose. A myslím, že by sa tým mali zaoberať aj orgány činné v trestnom konaní, pretože je tu podozrenie z volebného podvodu. V hlavnej úlohe, ako vždy, Kiska.

NA MARKÍZE DNES KISKA DOPREDU VEDEL, AKÁ DOKRÚTKA SA ODVYSIELA Spomeňte si, čo sa odohralo dnes v relácii Michala Kovačiča Na telo.

 
 

Zrekapitulujem: Otázka moderátora na Kisku: “Tvrdili ste, že v prípade, že by obvinenie z daňového podvodu trvalo, tak by ste nechceli mať nomináciu na ministerstve vnútra z vašej strany Za ľudí, ale najnovšie som počul, že už ste to zmenili.” Kiska odpovedá: “K vyjadreniu k ministrovi vnútra, keď sa dobre-dobre pamätám tú otázku, možno by sme ju mohli, možno ju tu máte tú otázku, neviem, či nemáte tú dokrútku, keď som to hovoril…” Kovačič reaguje: “Pustíme si to, pozrime si, nech si ľudia sami urobia názor.” Markíza v tej sekunde pustí dokrútku, ktorú Kiska avizoval.

A v nej zaznie, ako Kiska hovorí, že sa vzdá snahy byť ministrom vnútra. A na to po dokrútke Kiska reaguje, že on nikdy nechcel byť ministrom vnútra a vyhovára sa, že myslel seba a nie Remišovú. Proste faloš nad faloš.

KOVAČIČ A KISKA SA DOPREDU DOHODLI? VEĎ TO JE VOLEBNÝ PODVOD! Ale pointa je inde. Všimnite si, ako Kiska hovorí, že “možno máte dokrútku, tak ju pustite”. Odkiaľ, dopekla, vedel, že Kovačič má pripravenú dokrútku? Odkiaľ, dopekla, vedel, čo sa bude Kovačič pýtať? Oni si z ľudí robia srandu?! Veď to je výsmech demokracii!

 

Toto jednoducho nemá iné vysvetlenie, ako to, že oni sa dopredu dohodli, že Kovačič sa ho na toto spýta a že tam pustí konkrétne video. KOVAČIČ UŽ V MINULOSTI NADBIEHAL LIBERÁLNEMU PALÁCU Kiska teda dostal dopredu čas na prípravu, jeho marketéri mu mohli pripraviť odpoveď, všetko to bolo zinscenované. Markíza tým zvýhodnila konkrétneho kandidáta a konkrétnu stranu. Vyzerá to ako komplot. Ako učebnicový volebný podvod.

Ja len pripomeniem, že Michal Kovačič už v minulosti zasiahol do politickej reality, keď odmietol nomináciu strany Smer do televíznej besedy s Čaputovou. Smer vtedy nominoval mňa a on sa ani neozval späť a pozval tam radšej zástupcu inej strany. KOVAČIČ A JEHO MANŽELKA HANZELOVÁ SÚ ZNÁMI SVOJOU NENÁVISŤOU K SMERU Ďalej pripomínam, že Kovačič pravidelne necháva dorozprávať zástupcov opozície a Čaputovej nadbieha ako malý pubertiak. Pri zástupcoch Smeru, naopak, skáče do reči, nenecháva dohovoriť a vyvíja na nich nátlak. Účelovo a jednostranne. Je tým všeobecne známy. Dopĺňam, že manželkou pána Kovačiča je redaktorka denníka SME, ktorú platí Penta – Bc. Zuzana Hanzelová.

Tá priam militantne útočí na Smer a propaguje liberálnu ideológiu, vrátane multikulturalizmu a vciťovania sa do pedofilov. MARKÍZA MÁ ČO VYSVETĽOVAŤ A teraz vidíme v priamom prenose, že Kovačič s najväčšou pravdepodobnosťou dopredu dojednáva s Kiskom priebeh relácie a v priamom prenose mu Kiska dáva pokyny, nech pustí dokrútku, o ktorej – ak nemá krištáľovú guľu – jednoducho nemal ako vedieť. Ak to Markíza nedokáže bezodkladne vysvetliť, Kiska a Kovačič by mali čeliť obvineniu z volebného podvodu.

Verím, že NAKA to sleduje a keď nie, radi pripomenieme… Toto je totiž megaškandál. RECIDIVISTA KISKA! ON TO BEZ VOLEBNÝCH PODVODOV JEDNODUCHO NEVIE! Kiska, to, že si už spáchal volebný podvod a peniaze na kampaň si si odrátaval z daní, to vie už celé Slovensko. Ale že budeš až taký gauner, že sa uchýliš k recidíve a budeš v podvodoch pokračovať, to je iná káva. Mne je z toho hada regulárne zle. A z Markízy detto.

Televízia Markíza sa dnes postarala o prvotriedny škandál. V priamom prenose. A myslím, že by sa tým mali zaoberať aj…

Geplaatst door Ľuboš Blaha op Zondag 19 januari 2020

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2522523097986254/?type=3&theater

Foto zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2522523097986254/?type=3&theater, Blaha

https://www.napalete.sk/fico-prezident-kiska-musi-vybrat-sudcov-us-inak-zasiahne-nr-sr/, Foto: archív

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *