nedeľa, 28 novembra, 2021

Vyciciavajú systém a hrajú socky! Naštvaný herec naložil hviezdnym kolegom!

Posledné články

Vyciciavajú systém a hrajú socky! Naštvaný herec naložil hviezdnym kolegom!

Zdá sa, že nie všetci herci súhlasia s finančnou podporou od štátu. Príkladom je známy herec Viktor Horjan, ktorý si servítku pred ústa nedal a zhodnotil aktuálnu prosbu hercov, ktorí prosia o finančnú podporu štát.

Čo sa stalo? Viktor Horján zavolal do divadla mestskú políciu! | JOJ

Zdroj: TV JOJ

Hercovi prekáža predovšetkým to, že tí, ktorí zarábajú 10 tisíce mesačne sa porovnávajú s lekármi či učiteľmi.

Podľa Horiana treba rozlíšiť herca a herca.

„No potom sú takí, čo majú stály plat v Slovenskom národnom divadle, na Novej scéne alebo v divadle Astorka. Prečo nedajú zo solidarity peniaze tým ktorí teraz vôbec nezarábajú? Namiesto toho žiadajú o pomoc pre seba, a to aj v situácii, keď využívajú systém, Začal v rozhovore pre SME Horjan.

„Išli demonštrovať, ale večer išli do divadla hrať, zobrali si od ministerky trinásty plat a zobrali si aj vianočné prémie, pokračoval. „Mnohí z nich ešte aj učia na vysokej škole a cez deň sa pýtajú na skúšky, aby mohli natáčať seriály nulovej kvality. Majú plat, platené dovolenky, prečo, teda demonštrujú proti systému?“ Pokračoval herec

Stanke a Kemka odkazujú Ťapákovi: Je choré hľadať za našim ...

Zdroj: Týždeň

Herec tak isto poukázal na komerčnosť svojich kolegov, ktorí zarábajú v komerčných hlúpostiach.

„Zarábajú v komerčných hlúpostiach ťažké desiatky tisíc eur a potom sa postavia vedľa novinárov, lekárov, učiteľov na jedno pódium a porovnávajú sa s tými, ktorí zarábajú pár stoviek eur. Bolo to smiešne a smutné zároveň, nečudujem sa, že potom verejnosť reaguje podráždene, uviedol Horján.

Zdroj: Feminity

Slováci vraj vidia najmä hviezdy z televíznych obrazoviek, ktoré sa pýšia luxusnými majetkami, no je veľa takých hercov, ktorí musia žiť len zo stoviek eur.

„Nie je možné, aby kolegyňa najprv čítala rozprávočky na Instagrame a pár statusov predtým sa na tom istom mieste pýtať či si má vybrať červený mercedes alebo čierny. Samozrejme, že obyčajní ľudia potom vidia ich, nie tých, ktorí hrajú po pivniciach a, že ich to naštve. My herci by sme mali byť mienkotvorní a byť blízko k ľuďom, dodal namosúrený umelec.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJTopky

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články