pondelok, 29 novembra, 2021

Vyhlásenia bývalého kongresmana Rona Paula šokujú celý svet!

Posledné články

Vyhlásenia bývalého kongresmana Rona Paula šokujú celý svet!

Vyhlásenia bývalého kongresmana Rona Paula šokujú celý svet!
Vyhlásenia bývalého kongresmana Rona Paula šokujú celý svet!

Ron Paul je bývalým kongresmanom, ktorý svojím vyjadrením šokoval celý svet. Paul vidí naďalej USA ako cestu k fašizmu predovšetkým voči pokračujúcej vojne proti terorizmu. Bývalý prezidentský kandidát, a tak isto líder Libertariánskej strany a k tomu dlhoročný kongresman za Texan šokoval svet, keď povedal, že systém pod prezidentom Donaldom Trumpom sa postupne rozpadá. Podľa Paula je prosperovanie USA iba obyčajnou ilúziou.

Vyhlásenia bývalého kongresmana Rona Paula šokujú celý svet!

“Sovietsky zväz sa zrútil v roku 1989 a my čelíme niečomu podobnému” uviedol Ron Pavol pre Washington Examiner.

Po týchto mrazivých a šokujúcich slovách Paul uviedol, že bude rád a dúfa, že systém padne tak kľudne ako v sovietskom zväze. Paul sa pravdepodobne obáva chaosu ak by sa niečo takéto stalo.

Kolaps USA systému? Obrovské dlhy, inflácia a nespravodlivosť menovej politiky

Aj to uviedol bývalý kongresman, ktorý poukázal, že USA je bublinová ekonomika vo veľa oblastiach. Časom však bublina môže spľasnúť alebo rovno vybuchnúť.

“Myslím, že naše postavenie vo svete a naša ríša skončí”

Paul tak isto jasne skritizoval súčasného Amerického prezidenta Trumpa. Paulovi sa predovšetkým nepáči zahraničná politika. Ide predovšetkým o postoje k Severnej Korii či vojenská rola Saudskej Arábie v Jemene.

“Zahraničná politika je totálnou katastrofou. Trumpov prístup je jeden deň kľud a druhý deň boj proti každému”

Kongresman vidí cestu USA ako cestu k fašizmu. Ide predovšetkým o pokračovanie boja proti terorizmu.

“Každý, kto si myslí, že sa nič nedeje pravdepodobne neletel v poslednej dobe v lietadle. Kontroly sú autoritatívne-fašistické ako nikdy predtým!” Vyjadril sa Paul na adresu boja s terorizmom.

Paul v budúcnosti dúfa, že libertariáni presvedčia voličov a nostalgia poriadok v krajine. Podľa Paula demokrati a republikáni doviedli USA ku katastrofe. Libertarianska zmena má priniesť ovocie v podobe nastoleného poriadku.

zdroj: https://www.infovojna.sk/article/ron-paul-usa-se-zhrouti-jako-sovetsky-svaz

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články