Slovensko

Vyhlásenie poslanca Marčeka pri ktorom ostanete v šoku!

Vyhlásenie poslanca Marčeka, pri ktorom ostanete v šoku! Poslanec Peter Marček si rozhodne servítku pred ústa nikdy nedá. Práve naopak je dostatočne...

Written by Andrej
· 3 min read >
Vyhlásenie poslanca Marčeka pri ktorom ostanete v šoku!

Vyhlásenie poslanca Marčeka, pri ktorom ostanete v šoku!

Vyhlásenie poslanca Marčeka pri ktorom ostanete v šoku!
Vyhlásenie poslanca Marčeka pri ktorom ostanete v šoku!

Poslanec Peter Marček si rozhodne servítku pred ústa nikdy nedá. Práve naopak je dostatočne kritický ku všetkým. Naposledy zorganizoval protest proti Andrejovi Kiskovi. Práve v súčasnosti chce Kiska získať moc v krajine. Bude však otázne či si odkrojí dostatočný kus slávy s Progresívnym Slovenskom, ktoré ho považuje už teraz za cenného partnera. Peter Marček však nezaostáva a v dobrom šokuje verejnosť aj naďalej. Pre redakciu PICUS Capital nám poslanec NRSR odoslal šokujúce vyhlásenie, ktoré by sa určite nepáčilo slniečkárom či Pro-západne orientovaným.

Vyhlásenie poslanca Marčeka, pri ktorom ostanete v šoku!

“Za každým, keď sa Rusi pozrú do Stalingradu, dnešného Volgogradu, tak musia vidieť, že to bolo miesto, kde prišlo k obratu celej 2.svetovej vojny, ale predovšetkým to bolo miesto, kde bol ukončený plán na vyhladenie slovanskej rasy z povrchu planéty.
Neustále sa hovorí o židovskom holokauste, ale, že Nemecko v Rusku praktizovalo oveľa väčší holokaust na slovanské rasy, o tom mlčí.

A to je chyba.

Po skončení vojny plánoval Berlín veľký plán “GENERALPLAN OST” na etnické vyčistenie evropskej časti Ruska od Slovanskej rasy a vysídlenie slovanských národov z Európy za Ural, kde mali Slovania, ako otroci až do vymretia pracovať v baniach, z ktorých by Ríša zdrojov o zaisťovala budovanie projektu “Germánia.
Európska časť Ruska by bola úplne zbaveného pôvodného obyvateľstva,
RUSI MALI SKONČIŤ V PLYNOVÝCH KOMORÁCH ROVNAKO AKO ŽIDIA a pozemky mali byť rozdané za odmenu nemeckým vojakom a dosídlencom z Ríše.

Projekt Generalplan Osť

mal byť “majstrovským dielom realizačného tímu Reinhard Heydrich.
Na jeho konečnú realizáciu neprišlo iba vďaka obrovskej obete ruských obrancov Stalingradu.
Iba, že už v priebehu nemeckého ťaženia boli jednotlivé prvky “Generalplan Osť” realizované na úrovni vyčisťovania územia od ruského obyvateľstva, na, čo dohliadal osobne Henrich. Etnické vyhladzovanie vykonávali jednotky SS, ktoré išli tesne za wehrmachtom v druhom slede a frontovou líniou.
Lenže ani wehrmacht nebol bez viny, pretože wehrmacht nechcel mať za svojím chrbátom centrá odporu Rusov.

Obsadzované Rusko

bolo pre nemeckú armádu tak rozľahlé, že armáda nemala dostatok mužov, aby mohla za sebou nechávať okupačné jednotky, ktoré by dobité dediny a malé mestečká mohli kontrolovať.
Wehrmacht, preto dediny kompletne zrovnával so zemou.
Dobre je to vidieť na dobových filmových záberoch wehrmachtu, hlavne z roku 1941.
Preto boli zastavenie werhmachtu pred Moskvou a následne pri Stalingrade tak dôležité. Bez víťazstva Rusov pri Stalingrade by dnes nebolo Česko, Slovensko ani Poľsko a hlavne, neboli by naše slovanské národy.

A tí, ktorí takí osud nám chceli dopustiť, zradcovia z Veľkej Británie, Francie a Talianska dnes poučujú Ruskú “demokraciu.
Znovu sa opakujú chyby slovanských národov. Znovu sa dostávajú pod krídla západu, ktorý sa pokúsi slovanské národy zničiť, preformovať tento raz nie vojensky, ale migračné.

NEMECKO OPÄŤ VELÍ SLOVANSKÝM ARMÁDAM, ZNOVU SA SLOVANSKÉ NÁRODY STAVAJÚ PROTI RUSKU, ktoré ZACHRÁNILO NAŠE NÁRODY PRED GENOCÍDOUV RÁMCI PROGRAMU GENERPLAN OST.

Aj dnes zažívame taký projekt “Generalplan Islam. Zasídlovanie muslimských migrantov do Európy, do spoločnosti, do školských tried…
Opäť nám západ diktuje osud a údel a, čo je najstrašnejšie, opäť v tomto údele nie je budúcnosť pre slovanské národy.

Zradcovia národa premietajú naším deťom propagantistické videa o dobrých džihádistoch, naším deťom je vnucovaná inklúzia s deťmi Arabov. Média prinášajú programovacie články o tom, že Islam je tolerantný. Najväčším zabijakom národov je čas.
Čas vedie k zabúdaniu, národy zabúdajú na procesy a udalosti minulosti, a preto budú nútené si ich zopakovať. Lenže tentokrát už nemusí prísť na pomoc Stalin alebo ochrancovia Stalingradu.
Tentokrát slovanské národy môžu zaniknúť v tichosti a dokonca z vlastného rozhodnutia.

Prosím naozaj všetkých občanov Slovenska, ktorým záleží na svojej vlasti, na budúcnosti našich generácií a vlastne aj slovanských národov, na ich genocíde, ak sa s ňou uspokojila západná Európa, krajiny, ktoré kolonizovali a zdierali arabské, africké a ďalšie iné krajiny, my však nemáme dôvod im pomáhať a nemusíme mať žiadne výčitky svedomia!” vyhlásenie poslanca Marčeka

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *