piatok, 21 januára, 2022

Výpalnícke praktiky Hegera? Minister šokoval Slovákov v priamom prenose!

Posledné články

ŠKANDÁL! Výpalnícke praktiky Hegera? Minister šokoval Slovákov v priamom prenose!

Minister financií poskytol rozhovor Denníku SME. Heger na konci relácie skutočne šokoval Slovákov. Priemysel sa z krajín Európskej únie prepadol najviac. Ide o neuveriteľný 33 percentný prepad a objednávky medziročne klesli o 43 percent.

Autor: TASR (Jakub Kotian

Heger však naďalej tvrdí, že Ekonomika nie je v takom zlom stave, ako to rozprávajú predstavitelia Klubu 500. Miesto toho, aby si slová Vladimíra Sotáka zobral Heger k srdcu a prediskutoval situáciu s Klubom 500 tak Heger vytvára inú stratégiu. Heger označil Sotáka za blízkeho človeka Roberta Fica a tvrdí, že za Sotákovou kritikou cíti politiku.

„Ak chce vykopať vojnovú sekeru, nech sa páči. Ale potom sa môžeme bližšie pozrieť na jeho firmu, na jeho minulosť a povedať si, aká je jeho kredibilita“ vyjadril sa Heger. Sú takéto slová vhodného postu ministra financií.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články