pondelok, 6 decembra, 2021

Výsmech Slovensku? Tu Koróna nehrozí pán premiér? „Takto vyzerá papalášizmus, takto vyzerá arogancia moci“

Posledné články

Výsmech Slovensku? Tu Koróna nehrozí pán Matovič? „Takto vyzerá papalášizmus, takto vyzerá arogancia moci“

Zatiaľ, čo na Slovensku bola ohlásená druhá vlna Korony a opatrenia sú čoraz viac prísnejšie tak pán Premiér bol spoločne s kolegami na svadbe.
Rúška by ste však ma fotografiách jednoducho nenašli.

Zdroj: SITA

Podľa opozičného poslanca Tomáša Tarabu poslanci OĽaNO porušili všetko, čo vlastne občanom SR nariadili.

Na svadbách, teda koronavírus nehrozí?

„Jedenkrát vidieť je lepšie ako 1000-krát počuť. Táto fotografia je to najvystížnejšie čo som za posledné mesiace videl. Takto vyzerá papalášizmu, takto vyzerá arogancia moci.

Poslanci OĽANO a pán premiér boli na svadbe. Porušili všetko, čo nám občanom nariadili a za čo my máme dostávať ťažké pokuty. My musíme nosiť rúška už vonku, oni nemusia ani vo vnútri. Naše deti ich musia mať v školských laviciach, ich detičky to nemajú ani jedno.

Musia ich mať aj tí, ktorí zdravotne nie sú ok, oni to nemusia mať ani zdraví. Dokonca OĽANO na nás políciu idú nasadiť, či ich nariadenia, ktoré sa ich netýkajú, dodržujeme.

Toto však robia od začiatku korony. Toto robia v parlamentných bufetoch. Divadlo pred kamerami, realita mimo nich. Uvidíte ako budú nosiť opäť rúška keď 2.9. začne prenos z NRSR.

V Írsku cez týždeň rezignoval eurokomisár, pretože sa zúčastnil oslavy bez rúška“ vyjadril sa opozičný poslanec Taraba

Zdroj: Tomaš Taraba/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články