utorok, 7 decembra, 2021

Vysmial ho: Moderátor Kovačič PRASKNE! „Ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur!“

Posledné články

Vysmial ho: Moderátor Kovačič PRASKNE! „Ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur!“

Zdroj: Martin Domok (Fico), youtube screenshots (Kovačič)

Na porade so spolupracovníkmi sme preberali účasť v nedeľných TV diskusiách a prišla reč na reláciu „Na telo“ v Markíze. Keď mi povedali, že tam bude ministerka spravodlivosti SR M. Kolíková, stavil som sa.

Stavte sa o 50 Eur, hovorím kolegom, že moderátor Kovačič nepostaví Kolíkovej ani jednu otázku týkajúcu sa toho, že

–          firma, ktorú spoluvlastní M. Kolíková, okrádala majiteľov bytov v Moste pri Bratislave a že konateľka firmy bola za to právoplatne odsúdená,

–          brat M. Kolíkovej veselo v miliónových obratoch obchoduje so slovenskou televíziou,

–          že I. Matovič obvinil M. Kolíkovú z podvodu pri prenájme budovy pre ministerstvo spravodlivosti,

–          vo väzbe zomrel advokát Krivočenko pre neschopnosť (nezáujem) zabezpečiť mu pľúcnu ventiláciu, hoci v danom čase ich bolo k dispozícii 37,

–          vo väzbe za záhadných okolností zomrel generál M. Lučanský a že

–          vo väzbe zomrel jeden z hlavných aktérov drogovej aféry, do ktorej je namočená aj celebrita Plačková .

Len jemne pripomínam, že M. Kolíková ako ministerka nesie plnú zodpovednosť za výkon väzby.

Pán Kovačič, ďakujem! Vyhral som 50 Eur, môžem Vás pozvať na obed.  Samozrejme, že toto je žurnalistika Made in Matovič Slovakia. Karpatského typu. Keďže je to ministerka vlády, za ktorú by Markíza aj do vojny išla, zlé otázky sa nemôžu klásť. Je to preto, lebo Markíza miluje vládu Hegera? Kdeže.  Je to preto, lebo Markíza dostáva veľké peniaze od vlády za očkovaciu kampaň a snáď si tento príjem nebude kaziť nejakými nepodstatnými otázkami na ministerku.

Pán Kovačič, dajte si ruku na srdce a povedzte všetkým, aké otázky by čakali mňa. Kola na Vazovovej, prenajatý byt, zodpovednosť za všetkých mŕtvych na Covid, lebo sa nechcem dať zaočkovať. Dajte mi jeden, jediný racionálny dôvod, prečo by som mal chodiť do Vašej relácie. To, čo predvádzate, nemá s poctivou a profesionálnou žurnalistikou nič spoločné.

Komentár Roberta Fica na blogu SME

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články