pondelok, 6 decembra, 2021

Vysmieval sa dôchodcom a potom prišla FACKA! „Arogantné hovädo, zbohatlík, ktorý má skúpenú akože…“

Posledné články

Vysmieval sa dôchodcom a potom prišla FACKA! „Arogantné hovädo, zbohatlík, ktorý má skúpenú akože…“

Zdroj: FOTO SME – JOZEF JAKUBČO (Matovič), gettyimages.com (starenka)

„V tlačenici sa pomaly pobiť kvôli respirátorom, na ktorých ušetrím euro … aby som si nimi zdravie chránil … “hmm, to mi nevychádza“ vyjadril sa Igor Matovič, ktorý reagoval na video, v ktorom sa Slováci doslova bijú za respirátory. Medzi ľuďmi boli aj dôchodcovia.

K statusu sa vyjadrila aj Anna Belousovová, ktorá v minulosti dala Matovičovi facku v parlamente

„Ospravedlňujem sa za výraz, ale toto je status arogantného hovada, zbohatlíka, ktorý má skúpenú akože na manželku pol Trnavy , ktorý zbohatol aj na kšeftoch s kriminálnikom a kamarátom mafiánov a ešte  má tú drzosť hrať sa na „obyčajného človeka“. Obyčajný ľudia na rozdiel od tohto volebného podvodníka , počítajú naozaj každé euro, každý cent!“ Dopredu sa ospravedlňuje svojim fanušikom

„Je vrcholne cynické, že sa im kvôli tlačenici v Lidli vysmieva predseda vlády, ktorý týchto ľudí doslova nahnal do tlačeníc pred testovacími miestami.

„Vážený “ pán Matovič, tí ľudia, z ktorých sa vysmievate , sa vám a celej vašej neschopnej partičke diletantov a lúzrov skladajú na vaše nezaslúžené platy a prepych, aj na to opancierované auto a ochranku , čo vás chráni pred prejavmi „lásky, vďačnosti a úcty “ občanov Slovenska.Týmto ľuďom necinkajú milióny na účet po každom plošnom testovaní ako istej trnavskej firmičke, s ktorou ste čírou “ náhodou “ prepojený cez vašu Pavlinku . No nič nie je na veky…“ naložila Belousovová Matovičovi

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články