sobota, 22 januára, 2022

Výzva Slovenského novinára rozpútala PEKLO! „Sú to zločinci. Prekročili všetky medze! Povstaňme proti KORONACIZMU“

Posledné články

Výzva Slovenského novinára rozpútala PEKLO! „Sú to zločinci. Prekročili všetky medze! Povstaňme proti KORONACIZMU“

„POVSTAŇME PROTI KORONACIZMU!

Prekročili všetky medze, na ľudí odmietajúcich rúška, ktoré WHO a CDC už na začiatku označili ako nedostatočné, povolávajú armádu! Sú to zločinci – to oni rozsievajú všadeprítomný strach. Sebe udeľujú výnimky, no deti s dýchacími problémami nútia nosiť rúška.

Zdroj: SITA/Jana Birošová

Ľudí vháňajú do izolácie, uzatvárajú hranice, aby mohli uzatvárať informácie a prostredníctvom korporátnych médií šíriť dezinformácie o hrôzostrašnom víruse, ktorý po letných prázdninách opäť útočí. Je najvyšší čas postaviť sa na odpor, ktorý nám zaručuje Ústava. V mene našich žien a detí, neostávajte doma, buďte vzorom a chráňte ich.

Budú nás zastrašovať silou, budú nás prenasledovať, budú nás kriminalizovať ale to nás nezastaví: prídu ďalší a ďalší, pretože ľudská túžba po slobode je večná a strachom sa nikdy nedá zlomiť.

* (V Berlíne a v Londýne 29.8.2020 demonštrovali masy ľudí. V Bratislave je demonštrácia ohlásená na 1.9.2020 o 18:00 na Námestí Slobody)“ vyjadril sa Tibor Eliot Rostas na socialnej sieti Facebook, ktorý aj zároveň pozval Slovákov na dnešnú demonštráciu proti vláde Igora Matoviča

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Treba dať informáciu kde je možné sledovať protest spred Úradu vlády naživo. Ak by trapošil Idiot tak je prenos dostupný všetkými médiami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články