piatok, 21 januára, 2022

VZBURA proti Matovičovi: Táto výzva ho totálne odrovná: „Slovensko vstávaj, prebuďme sa konečne…“

Posledné články

VZBURA proti Matovičovi: Táto výzva ho totálne odrovná: Slovensko vstávaj, prebuďme sa konečne…

Foto: TASR – Jaroslav Novák

„Dnes sa postavili za svoju budúcnosť, živnosť a prežitie, mnohé reštaurávie, kaviarne, bary a fit centrá!!! Držím všetkým odvážnym živnostníkom a zamestnancom palce!

Ak budú dodržiavať všetky hygienické opatrenia, nemajú sa čoho obávať! Kompenzácie sú v nedohľadne, alebo v malom množstve! Nedá sa čakať a postupne bankrotovať, redukovať stavy zamestnancov!

Určite príďte podporiť týchto odvážnych živnostníkov v gastro sektore, ktorí prichádzajú o živobytie a bojujú iba o holé prežitie! Som zvedavý, koľkí živnostníci majú odvahu postaviť sa za svoju rodinu…. a čo ostatné živoriace odvetvia, hoteliéri, malé obchody, obuv, textil…?

 

No a dokedy chcú čakať umelci, divadlá, ale najmä hudobný priemysel, koncerty vážnej hudby, ako i populárnej hudby, technici, zvukári, kulisári…atď?

 

No a jeden z najdôležitejších odvetví pre zdravie a zábavu- športové podujatia!? Kedy naberú odvahu športovci, funkcionári, OLVýbor, športové zväzy, oddiely, kluby a otvoria konečne štadióny pre divákov, musia sa zaplniť hľadiská futbalových, hokojevých, basketbalových, či ďaľších kolektívnych, ale i individuálnych športov?

 

Atletika, plavecké športy, úplne izavreli súťaže úpolových športov- karate, zápasenie, džudo, box..atď! Takéto súťaže vôbec nepokračujú, o deťoch a mládeži ani nehovorím!

 

Haló pp. Siekel, Kováčik, Šatan a ďaľší, do kedy budete poslúchať a báť sa toho nesvojprávneho blázňa??? Oni môžu všetko? Matovič si otvorí svoju špeciálnu školu pre svoje dcérky, Borisko si otvorí svoje lyžiarske stredisko…čo je to, papalášizmus, štát v štáte? To sú skupiny privilegovaných? Keď už neakceptujú ani názor prezidentky SR, s ktorou si dovolí tretí najvyšší ústavný činiteľ jednať ako s handrou?

 

Čo si to dovoľuje tá banda diletantov? Všetky sociálne zákony rušia, to vám nevadí, obedy, vlaky zadarmo, 12,13 dôchodok, zvyšujú dane živnostníkom, zadĺženosť štátu raketovo rastie, nezamestnanosť stúpa, ľudia prichádzajú o živobytie, nie sú schopní splácať hypotéky a úvery, nastupujú exekútori a nakoniec osobné bankroty a psychiatria, nehovoriac o samovraždách…!!!

Zákony prijaté v NR SR povyšujú nad ústavné zákony a názory ÚS SR ich nezaujímajú! Prokuratúru a súdy chcú dostať pod ich kontrolu, o polícii ani nehovoriac!

Do kedy budú ticho tí statoční a cmestní policajti, prokuratóri, či sudcovia? Lepšie je odísť do predčasného dôchodku, aby nemali výhrady svedomia? Čo tým dosiahnu, iba pokorne odovzdajú moc do rúk, Matovičovcom, Kollárovcom, Naďovcom, Mikulcom a ďaľším, podľa mňa, nekompetentným vládnym činiteľom???

Kôli jednému psychopatovi a nekompetentným ministrom, sa rúti Slovensko do hlbokej priepasti, z ktorej sa generácie nedostaneme, ak sa nepostavíme tejto mafii na odpor….!!!

Tak ako Slovensko, budeme čakať na posledný klinček do rakvy? Vyhlási “Lock down” a skončíme cez Vianočné sviatky a na Nový rok zamknutí v domácnostiach….??? Toto chceme???

Rakúsko ododnes otvorilo všetko, obchody, nákupné a fitnes centrá, taktiež reštaurácie!

Otvoríme aj my?“

Vyzval bývalý poslanec NRSR Peter Marček

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články