piatok, 21 januára, 2022

Z tohto prieskumu slniečkarov trafí šľak!

Posledné články

Z tohto prieskumu slniečkarov trafí šľak!

Zdá sa, že kapitalizmus až tak Slovákom nevonia ako to mainstream omiela dookola. Ak by to bola skutočná pravda na povrch by nevyšli šokujúce čísla prieskumu, ktoré sú šokujúce predovšetkým pre liberálov a slniečka. Na druhej strane treba poznamenať, že kapitalizmus neponúka ľuďom žiadne istoty a akýkoľvek krok dopredu môže znamenať 4 kroky dozadu.

V tomto smere však netreba považovať smer socializmu za niečo skvelé. Podľa prieskumu je u Slovákov socializmus lepší ako Kapitalizmus. S touto správou prišiel Ľuboš Blaha, ktorý tento prieskum rad okomentoval.

Z tohto prieskumu slniečkarov trafí šľak!

Celý status Ľuboša Blahu tu

PODĽA AKTUÁLNEHO PRIESKUMU JE PRE SLOVÁKOV SOCIALIZMUS LEPŠÍ AKO KAPITALIZMUS Podľa aktuálneho prieskumu Sociologického ústavu SAV považovalo socializmus za dobrý systém 27% respondentov a súčasný kapitalistický systém považuje za dobrý len 26% ľudí. A len 33% považuje socializmus za zlý systém, kým až 36 percent považuje súčasný systém za zlý. Asi puknem od smiechu. Pozor, to netvrdia žiadne „konšpiračné“ médiá ani reptiliáni z Kremľa.

To tvrdí Sociologický ústav SAV. A sú to aktuálne čísla… V DENNÍKU N VYHLÁSIA REDAKČNÝ SMÚTOK Opakujte po mne, redaktori zo SME a Denníka N: socializmus je na tom u ľudí lepšie ako kapitalizmus. Tlieskam.

Nože o tom napíšte, nehanbite sa. Hehe. 30 rokov tu tárajú o slobode a demokracii, vnucujú nám Ameriku „na večné časy“, každú kritiku kapitalizmu nálepkujú ako extrémizmus a ak pochváliš socializmus, posielajú na teba NAKU… a aj tak je na Slovensku stále viac ľudí, ktorí považujú socializmus za dobrý systém. A kapitalizmom pohŕdajú. Šach-mat.

VEĎ SI TO POROVNAJME Ľudia, čudujete sa? Socializmus, to boli byty pre každého, robota pre každého, školstvo, kde učitelia mali autoritu, zdravotníctvo, ktoré neovládala Penta, bezpečnosť… Žiadne mafie, žiadni gangstri, žiadni oligarchovia. Deti ste mohli pustiť hrať sa von. Žiadne drogy, žiaden terorizmus. Toto všetko bol socializmus. A kapitalizmus? Kočner, Haščák, Kiska, Matovič, Kollár, Piťo a bandy mafiánov, čo tu od 89 strieľali ľudí, kradli, rozpredávali štát a nivočili Slovensko. Svine bohatli. A ľudia padali na ústa. Toto je liberálny kapitalizmus. Z definície.

A ľudia to vidia – aj napriek tomu, že sa im 30 rokov snažia aparátčici liberalizmu vymývať mozgy. SLOVENSKO MÁ LIBERÁLNEHO KAPITALIZMU PLNÉ ZUBY! Liberáli si musia trieskať hlavy o stenu, ja osobne sa skvele zabávam. Vy tupé liberálne štence, už to konečne pochopte: socializmus bol lepší než kapitalizmus. Slovensko má toho vášho obludného liberálneho kapitalizmu plné zuby.

Bude to len a len horšie. A ľudia povstanú. „No príde i prísť musí ten veľký deň súdu a za stôl zasadne pravda môjho ľudu.“ Viva el Socialismo!

zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. ludia zlati, prosim vas na kolenach, uz sa to konecne NAUCTE – aj HLAVNE SPRAVY to robia, aj NORO LICHTNER na SV, aj BLAHA na FB – napisete nejaku spravu a NEDATE ZDROJ – hladam hodinu a NIC som nenasiel, vasa sprava vypada ako cisty HOAX, zaklad serioznej novinarciny su ZDROJE – nalistujte si TEREZIAK SPENCEROVU na jej-ho FB – VSADE MA ZDROJE.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články