utorok, 7 decembra, 2021

Zaklopú mu na dvere? TAKTO sa Slováci chystajú prekvapiť Matoviča!

Posledné články

Zaklopú mu na dvere? TAKTO sa Slováci chystajú prekvapiť Matoviča!

Zdá sa, že 17. Novembra bude v Bratislavských uliciach poriadne rušno. Slovákov pravdepodobne nezastaví ani mimoriadna situácia a opatrenia, ktoré zakazujú akékoľvek zhromažďovania obyvateľstva.

Zdroj: TASR/Martin Baumann-Google Maps

Protesty podporila aj najsilnejšia opozičná strana SMER-SD či ĽSNS. Protestu sa dokonca zúčastní aj mnoho známych osobností. Príkladom je Milan Mazurek, Milan Uhrik, Peter Marček, Andrej Danko, ale aj spevák Martin Jakubec či novinár Tibor Eliot Rostas.

Na internete sa však objavila pozvánka na protest pred dom premiéra Igora Matoviča.

Celé znenie pozvánky, ktorý je na profile Vladimíra Slováka

„Facebook sa snaží zabrániť protestu domom premiéra Matoviča a vymazal udalosť. Preto ZDIEĽAJTE túto výzvu!!! Pred domom Matoviča sa začneme stretávať od 19:00 po proteste v Bratislave.

Prečo chceme navštíviť Igora Matoviča u neho doma?

Preto:

Čo všetko sme museli za posledné týždne zažiť?

1. Hnusobu sme úspešne chytili pod krk a máme atómovú zbraň

2. Prežili sme Druhé SNP a treba byť na to hrdý

3. Situácia je ešte horšia, preto treba predĺžiť núdzový stav

4. Situácia je tak zlá, že do konca roka nič otvoriť nebudeme môcť, ak to neodsúhlasia odborníci

5. Politik rozhodol, že otvárame kostoly, divadlá a fitnesska od pondelka.

Toto všetko sme stihli zažiť za uplynulých päť dní v tomto týždni.

Štátnu zákazku na 10 000 000 testov za 43 000 000 eur vyhrala spoločnosť z Trnavy, ktorá má 10% ročný obrat v porovnaní so samotnou sumou zákazky. Jej majiteľ je zároveň spolumajiteľom a konateľom školy, ktorú navštevujú aj deti Igora Matoviča. Naviac firma Eurolab Lambda mala v čase uchádzania sa o zákazku dlh voči štátu vo výške 17 000 eur.

Nepríde vám na tomto utajenom a absolútne netransparentnom kšefte niečo podozrivé?
Akonáhle Igor prebral funkciu najlepšieho vedca, lekára, matematika, šaša, zistilo sa, že nevie žiadnu cudziu reč, sfalšoval diplomovku, napadá, agresívne sa vyhráža, ponižuje, msti sa každému, kto prejaví najmenšia známku slobodného konania, konal protiústavne, nezákonne, odmieta diskutovať už aj s koaličnými partnermi, verejne klame ako na pase, stiahol krajinu do ekonomickej katastrofy, rozdeľoval občanov, obmedzoval im základné práva a slobody, kto u neho mohol zostať?

Aký typ ľudí? Príďme vyjadriť svoju nespokojnosť pred bydlisko Igora Matoviča, ktorého psychopatické správanie poškodzuje cely štát a za ktorého sa musíme v zahraničí hanbiť“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články