piatok, 21 januára, 2022

Zamestnanci hotela POZVALI vládu na „príjemné posedenie“! To, čo nasledovalo nikto nečakal…

Posledné články

Zamestnanci hotela POZVALI vládu na „príjemné posedenie“! To, čo nasledovalo nikto nečakal…

Nové opatrenia vlády majú eliminovať nákazu Koronavírusom. Na druhej strane sa však novými opatreniami „eliminuje“ aj podnikateľské prostredie, ktoré musí opäť čeliť opäť drsným podmienkam.

Ľudia však podľa opatrení môžu jesť na terase. Preto si zamestnanci hotela Zarrenpach pripravili menšiu pozvánku pre vládu Slovenskej republiky.

Autor: SITA, Ľudovít Vaniher

„Srdečne Vás pozývame ku nám na terasu na príjemné posedenie ,aktuálne počasie na najbližší týždeň je ako stvorené na kávičku či obed vonku podľa nariadení našej vlády.

Nečakané pozvanie na terase

Nečakaná pozvánka na terase

Našich 55 zamestnancov očakáva hostí a sú pripravení na splnenie prianí našich zákazníkov.Očakávame hlavne členov našej vlády ktorí majú dnes všetko čo skonzumujú v exterieri hotela grátis + fľašu šampanského na domov Ďakujeme Kolektív Hotelov Zerrenpach“ pozvánka hotela, ktorú uverejnil Juraj Jozef Zarrenpach

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články