piatok, 28 januára, 2022

Zamlčané zločiny migrantov, ktoré vám médiá zatajili

Posledné články

Zamlčané zločiny migrantov, ktoré vám médiá zatajili!

O migračnej vlne sa postupom času prestalo písať či hovoriť. Akoby bola migračná kríza vyriešená. Migrácia však naďalej trvá a Európska únia na cele s Macronom chce zaviesť novodobé prerozdeľovanie migrantov, ktoré bude automatické. Kto migrantov neprijme dostane finančnú pokutu. Aj takto chce motivovať členské štáty Európskej únie.

Zamlčané zločiny migrantov, ktoré vám médiá zatajili!

Migrácia je jasným problémom, ktorý Európu trápi. Zatiaľ, čo agresia migrantov postupne pripuda médiá sú ticho a mlčia.
Podľa oficiálnej štúdie nemeckým kriminalistom Pfeifferom, ktorá bola uverejnená na Univerzite aplikovaných vied v Zurichu spôsobujú najviac trestne činy (v západnej Európe) najmä mladi muži pochádzajúci z moslimských krajín.

Tak isto bolo zistené, že nemecké úrady často predkladajú verejnosti skreslene či neúplné štatistiky krimnalnych činov migrantov. Netreba zabúdať ani na selektívne skreslovanie mainstreamu, ktoré často o migračnej situácii v krajine nehovorí.
Príkladom je aj zločin afrického migranta, ktorý znásilnil dievča v katastri obce Lukavec. O tomto prípade sa skoro vôbec neinformovalo.

Prípad bol mediálne otvorený žalostne 2 dni. Za týmto môžu skutočne stať nemecké úrady, ktoré často prípady skresľujú alebo rovno nepodajú pravdivé údaje.

Donald Trump o kriminalite
Veľký kritik migrácie Trump otvorene prehlásil, že v vplyvom migrácie kriminalita vzrástla až o 10 percent. Príkladom je aj otrasný prípad agresívneho afrického migranta, ktorý na stanici metra v Hamburgu dobodal na smrť Nemecku priateľku a pred zrakmi okoloidúcich odrezal hlavu svojej 21 mesačnej dcérke!
Tento prípad sa však mediálne začal šíriť od blogera Henricha Kordewinera. Tento nechutný čin bloger zavesil na sociálnu sieť. Nakoniec na blogera bola vykonaná razia.

Dani otvorene o migrácii

Dánsko naopak problémy netají a hovorí o nich. Najproblemovejsi sú mladi Somalcania. Práve u nich je štvornásobná miera pachania trestných činov než u dánskych mužov rovnakého veku

Støjbergová otvorene migrantom: Ak už nepotrebujete našu ochranu a nie ste ohrození vo vašej domovskej krajine, musíte sa vrátiť domov a obnoviť krajinu, z ktorej ste prišli, odkázala im
Dani tak isto využili neobyvany ostrov Lindholm. Tu nelegálni migranti čakajú na vyhostenie.

„Neexistuje nijaký dôvod, aby zahraniční zločinci zostávali v Dánsku. Kým sa ich nebudeme môcť zbaviť, presunieme ich na ostrov Lindholm. V nočných hodinách sa budú musieť zdržiavať v tamojšom novom deportačnom stredisku pod policajným dozorom, napísal hovorca Dánskej ľudovej strany. Dánsky minister financií Kristián Jensen

Zdroj: https://www.extraplus.sk/clanok/zamlcane-zlociny-migrantov

obrazok: https://www.middleeastmonitor.com/20180222-african-migrants-begin-hunger-strike-over-israel-policy/ African migrant workers [file photo]

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články