streda, 1 decembra, 2021

Zásnuby ako z filmu! Cigániková si berie túto známu tvár z televíznej obrazovky

Posledné články

Zásnuby ako z filmu! Ciganiková si berie túto známu tvár z televíznej obrazovky

Známa poslankyňa SaS Janka Cigánikova sa pochválila radostnou správou. Známa tvár s televíznej obrazovky požiadala poslankyňu NR SR o ruku ako z filmu.

Všetko sa to odohralo v nemenovanej reštaurácii. Ciganiková nemala ani tušenia co sa deje. Pri všetkom boli aj jej najbližšie kamarátky. Poslankyna sa už niekoľko dní môže pochváliť zasnubnym prsteňom.

O ruku ju požiadala známa tvár
Ciganikovu požiadal jeden so súťažiacich reality druhej sérii reality show Vyvolení. Daniel Bitto spoločné s Ciganikovou tvoria pár už niekoľko rokov. Teraz sa však rozhodol pred svojou životnou láskou poklaknut.

Bittó sa v reality show pochvalil, že kedysi robil spoločníka v Taliansku.

Cigánikova už raz vydatá bola.
Dnes je Ciganiková rozvedená a ma dvoch synov. Dnes je však Cigánikova šťastne zamilovaná a teší sa s dlhoročného vzťahu s Danielom Bittóm. Poslankyňi sa na jej partnerovi paci predovšetkým zmysel pre humor

Cigániková so snúbencom

„Na Danovi sa mi najviac páči jeho zmysel pre humor a vidím, že ho mal aj predtým, než ma spoznal“ priznala sa poslankyna Cigániková. foto: www.facebook.com

Cigániková sa fanúšikom pochválila aj na socialnej sieti Facebook

„Na Danovi sa mi najviac páči jeho zmysel pre humor a vidím, že ho mal aj predtým, než ma spoznal. Robil modela a súčasťou takejto kariéry je aj účasť na akciách známych značiek a podnikov. Pred 13timi rokmi chcel byť možno zaujímavý kontroverznými výrokmi, ale som si istá, že toto dnes nie je najväčší problém Slovákov. Skôr by ste sa mali obávať o súčasné slovenské zdravotníctvo, ktorému sa poctivo venujem,“ povedala Cigániková.

Zdroj: https://najky.sk/zasnuby-ako-z-filmu-sexy-poslankyna-si-berie-hviezdu-reality-show-kedysi-robil-gigola/22218329_10215050460160165_4496132008180787481_o-jpg/

foto: Cigániková- Martin Domok- https://www.pluska.sk/fotogaleria-glanc/?foto=&clanok=981246

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články