utorok, 30 mája, 2023

Zaujímavosti a fakty, ktoré ste o Putinovi určite nevedeli

Posledné články

Zaujímavosti a fakty, ktoré ste o Putinovi určite nevedeli

Zaujímavosti a fakty, ktoré ste o Putinovi určite nevedeli
Zaujímavosti a fakty, ktoré ste o Putinovi určite nevedeli

Meno Vladimír Putin netreba ani predstavovať. Automaticky, ked sa meno spomenie každý z nás si s pamäti pripomenie veľkého lídra Ruskej Federácie.

Práve za vlády Vladimíra Putina sa Rusku Ekonomicky darí. Ani uvalené sankcie na Ekonomiku Ruska nemali žiadne eventuálne straty. Práve naopak. Rusko začalo viac vyrábať a stalo sa zodpovednejšie a samostatnejšie. Za Putina sa podvihla nielen ekonomická sila Ruskej Federácie ale taktiež bezpečnosť, ktorá postupne predbehla západné mocnosti. Poukázal na to nedávny tréningový program Vostok 2018, pri ktorom sa zúčastnilo okolo 300 Ruských a spojeneckých vojsk (Čína a Mongolsko).

Rusko pod nadvládou Putina sa prebudilo k životu. Po krízových 80,90 rokoch je v súčasnosti modernou a postupne rozvíjajúcou krajinou, ktorá svojim ekonomickým rastom dávno predbehla krajiny západnej Európy. Kto je však v skutočnosti záhadný muž Vladimír Putin. Ide o zaujímavého človeka. Je to vôbec človek ? Čo je na ňom tak zaujímavé ?

Skromný aj vdaka jeho detstvu  

Vladimir Putin sa narodil v Petrohrade (bývalí Leningrad). Spoločne žil s 3 súrodencami. Putinová rodina žila v bytovom dome spoločne s ďalšími 3 rodinami.

Mladučký Putin
Mladučký Putin

Putin bol vždy skromným a inteligentným človekom aj vďaka detstve, ktoré nebolo priam „kráľovské“. Aj vdaka skromným podmienkam sa Putin v súčasnosti vie vžiť do kože obyčajných ľudí. Preto ho vidíme na rôznych akciách, kde otvorene rozpráva s dôchodcami či študentmi. Vôbec sa neobáva a poukazuje na svoje ľudské vlastnosti ale aj na to, že je len jeden obyčajný rus (aj ked je najsilnejším čelným predstaviteľom).Vďaka jeho skromnosti a správaniu je Putin v Rusku tak populárny.

Putin sa obával pomalého dospievania

Vladimír Putin je nižšieho vzrastu. Práve nižší vzrast motivoval mladého Vladimíra aby začal  chodiť na JUDO. Obával sa predovšetkým šikany. Putin si taktiež vydedukoval, že nižší vzrast môže byť príčinou pomalšieho dospievania. Všetko však bolo v poriadku.

športová duša Putina
športová duša Putina

Putin dospel v mladého muža, ktorý už v 18 rokoch získal čierny pás. Dušou športovec sa mladučký Putin rozhodol venovať aj bojovému umeniu SAMBO. V súčasnosti sa Putin nemá problém stretnúť na žinenke a priateľsky si „zabojovať“.

Putin a jeho deti

Vladimír Putin ma 2 dcéry. Mariya a Yekaterina sa narodili v Nemecku. Život dvoch dcér by ste však márne hľadali. Snaží sa ich chrániť pred médiami, ktoré ani v súčasnosti nevedia nájsť žiadnu fotografiu Putina s dcérami.

Putin miluje zvieratá

Vladimír Putin je obrovským milovníkom zvierat. Miluje psov a mačky. V domácnosti mal čierného Labradora a taktiež prijal dar od Japonských diplomatov psa Hachiko.

Láska k zvieratám
Láska k zvieratám

S ktorým aj prišiel na stretnutie, ktoré sa konalo z Japonskými čelnými predstaviteľmi. Vtedy Putin ukázal, že Japonský „dar“ je v dobrých rukách.

Putinová Vodka

Vladimír Putin ma taktiež svoju značku vodky. Nájdete ju pod názvom PUTINKA.

Putinka
Putinka

Po nemecky plynule v angličtine si neverí

Jazykové okienko pre Vladimírovi Putinovi nerobi problémy. Najviac si však verí v Nemčine a rodnej Ruštine. V Nemecku Putin strávil dlhé obdobie (KGB) a tak naozaj o Putinovej Nemčine je potrebné povedať, že je na vysokej úrovni. Preto si možno rozumie tak dobre aj s Kanncelárkou Merkelovou. Anglický jazyk však Putin využíva málokedy. Využíva preklady na Ruštinu. Vo verejnosti ho používa zriedkavo.

Putinov majetok je pod rúškom tajomstva

Vladimír Putin a jeho majetok je naozaj ako pod rúškom tajomstva. Výška majetku sa však odhaduje na 40 miliárd dolárov.

https://www.youtube.com/watch?v=GosrFn9-1cQ&t=19s

Putinové honosné sídlo

Hodnota Putinového „zámku“ má hodnotu 1 miliardy dolárov. Celý Putinov „zámok“ je postavený z mramoru a nachádzajú sa tam aj 3 pristávacie plochy pre helikoptéry.

Putinov pradedo bol kuchárom politických osobností

Pradedo Vladimíra Putina varil pre politické osobnosti ako Stalin či Lenin.

Putin ako superhrdina ?

V súčasnom modernom svete je aj to možné. Vladimír Putin sa stal námetom pre komix. Jeho komixová postava sa volá SUPERPUTIN. Práve SUPERPUTIN bojuje proti všetkým teroristom sveta.

SUPERPUTIN
SUPERPUTIN

Americká literatúra a Putin ?

Putin priam miluje americkú literatúru. Najobľubenejší Putinoví autori sú Jack London a Ernest Hemingway.

Putin je osobnosťou, ktorá je milovaná a nenávidená. Pre niekoho je hrdinom a pre niekoho vrahom. Diktátorom či super-hrdinom. Putin je však jedinečná osobnosť, ktorú nemožno napodobniť. Putin je len jeden.

zdroj: https://www.zaujimavysvet.sk/vladimir-putin/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články