pondelok, 6 decembra, 2021

Zažil PEKLO, na ktoré nezabudne: „Bojím sa o svoju rodinu! Vyhrážajú sa mi smrťou…“

Posledné články

Zažil PEKLO, na ktoré nezabudne: „Bojím sa o svoju rodinu! Vyhrážajú sa mi smrťou…“

Zdroj: SITA

Nelichotivá politická situácia, LOCKDOWN, mimoriadne opatrenia a smrť 6000 ľudí na COVID-19. Po novom Slovensko žiada aj medzinárodný pomoc. K ťažkej a kritickej situácii sa vyjadril aj hlavný hygienik Ján Mikas, ktorý potvrdil, že by bolo nezodpovedné ak by odišiel v najhoršej situácii.

“Povedali sme si, že skúsime ešte zabojovať. Bolo by nezodpovedné, keby som odišiel teraz, v najhoršej situácii. Bola by to ľahká voľba. Neviem si predstaviť, že by som sa niekde z úzadia v obývačke pozeral na to, ako sa ostatní trápia. Budem ďalej pracovať,” povedal pre Denník N

Komentáre a vyhrážky na Mikasovú osobu pokračujú a po novom sa hlavný hygienik obáva o svoju rodinu.

“Človek uvažuje nad všetkým. Aj nad tým, či mu to stojí za to byť terčom posmechu alebo keď sa vám vyhrážajú smrťou. Bojím sa o svoju rodinu. S políciou riešime viaceré vyhrážky,” dodal pre Dennik N

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Chudáčik náš, on zažil peklo, na ktoré nikdy nezabudne. To, aké peklo zažívajú ľudia, ktorí pomaly zomierajú na Korona vírus, ho však netrápi a verne slúži tejto neschopnej, mafianskej vláde a servilne plní všetko to, čo mu prikážu. Či snáď nemá v tej bravčovej hlave ani kúska zdravého rozumu, keď takto vedome škodí celému Slovensku?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články