pondelok, 6 decembra, 2021

Zblaznil sa? Bezcitný Kemka vyrazil dych! Fico je Sviňa a Putin je VRAH…

Posledné články

Zblaznil sa? Bezcitný Kemka vyrazil dych! Fico je Sviňa a Putin je VRAH…

Zdroj: SITA/BRANISLAV BIBEL (Fico), SITA/AP, Sergei Ilyin (Putin)

Zdá sa, že liberálnemu trendu už dávnejšie podľahol herec Juraj Kemka. Práve Kemka je známi svojou politicko-pravicovou rétorikou, ktorá často šokuje. Jeho názory niektorí môžu pokladať za sväté (bratislavská kaviareň).

Šok v priamom prenose! Kemka hrubými nadávkami urazil politikov!

Podľa herca je napr. premiér R.Fico „chudák“, prezident Ruskej federácie „vrah“, prezident Čiech Miloš Zeman je podla herca „chrapúň“. Na druhej strane prezident Slovenska  A. Kiska je „jediný anjel“ a nebohý prezident V. Havel „vzor“.  Agresivita bratislavskej kaviarne stúpa – hlavne v ich družných médiách a na sociálnych sietiach.

Na druhej strane kriticky mysliaci človek musí pochopiť, že Kemku a jeho politické vierovyznanie ťahá maximálne k pravici.

Kemka tak nemá problém v priamom prenose uraziť svetových, ale aj domácich politikov. Išlo práve o staršiu debatu s novinárom Štefanom Hríbom, ktorý tak isto obdivuje len jeden mainstremom uznávaný smer. Práve západné smerovanie a obhajovanie USA je pre týchto dvoch pánov je Alfa a Omega. Hríb vo svojej relácii dal Kemkovi pár politických mien, na ktoré mal jedným slovom Kemka zareagovať.

Liberálno mainstremové smerovanie nemá hranice. Takto urážal Kemka v priamom prenose! Robert Fico „sviňa“, Andrej Danko „zmrd“, Miloš Zeman „chrapúň“, Vladimíra Putina „vrah“.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

10 KOMENTÁRE

  1. Mňa by veľmi zaujímalo prečo nie je trestne stíhaný“ herec „Kemka za svoje urážlive a hlavne „priblblé“výroky???tak ako bol trestne stíhaný poslanec za ĽSNS !!!Vie mi niekto rozumne visvetliť?

  2. kemka je kokotko od kosti ,hlúpy nasilu vtipný a na pohľad debilko ointelekte sa rozprávať nemusíme .. je to primitív špatný lacný 🙂 pozdravujem jeho rodičov , niekde ste to posrali a barz

  3. Chyba vazeni ! Kemka nie je ziadny herec, ale tretotriedny komediant alebo skor cirkusant !A takymto idiotom je povolene, ako psom, brechat na kazdeho.

  4. Porovnajme vyroky Kemku a Mazureka, Mazurek dvojnasobny trest za vvjadrenie
    nazoru,, Kemka za hrube urazky bez trestu, pytam sa ci nie som v Kocurkove,policia,vysetrovatelia,prokuratura, ved sa uz prebudte !!!

  5. K e m k a, ty si fakt veľký debil a ak sa zobudíš, tak si hoď mašľu a vyber si akej farby by si ju chcel – DILINO !!!

  6. Kemkov tatko ho mal radšej vystriekať niekde do žihlavy. Bol by tým urobil dobrý skutok, pretože by takého chuja nemusela zemeguľa nosiť, aj tak ich máme vo vláde neúrekom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články