">Zelenský je pripravený uvaliť dalšie medzinárodné sankcie proti Rusku | PICUS Capital
Image default
Slovensko

Zelenský je pripravený uvaliť dalšie medzinárodné sankcie proti Rusku

Zelenský je pripravený uvaliť dalšie medzinárodné sankcie proti Rusku
Zelenský je pripravený uvaliť dalšie medzinárodné sankcie proti Rusku
Zelenský je pripravený uvaliť dalšie medzinárodné sankcie proti Rusku
 
 
 
 

O novom Ukrajinskom prezidentovi sme už informovali. Hovorili sme, že s veľkou pravdepodobnosťou bude pokračovať Zelenský v šľapajach Porošenka. Ide predovšetkým o prozápadné hodnoty, ktoré sa budú postupom času umocňovať a bojovať o vstup do NATO a Európskej únie. Dnes už jasne vieme, že prozápadné hodnoty pokračovať budú a Zelensky je naladený na nové medzinárodné sankcie proti Rusku.

Prezident Komediant? Alebo reálna zmena na Ukrajine?

Zelenský je tak ďalším prezidentom na Ukrajine bez žiadnych skúseností. Ešte pred nedávnom sa Zelensky venoval komediálnej show Kvartál 95. Dnes je Zelenský politik číslo 1, ktorý chce zmeniť Ukrajinu k lepšiemu. Hodnotovo je Zelenský skoro úplne identický ako Porošenko. Na druhej strane Zelensky je neotesaný kameň a naozaj je všetko otázne ako to v skutočnosti bude. Dnes je však jasne známe, že Ukrajinské vedenie je jasne proti Rusku a tak to ostane aj pri vláde Zelenského „ZEkomandy“

 
 

Je však mladší, sympatickejší a ľudia sa na Porošenkovo vládnutie už jednoducho nemohli pozerať.Zelensky vyzval na ďalšie medzinárodné sankcie proti Ruskej Federácii. Išlo predovšetkým o to, že prezident Ruskej Federácie Putin uľahčil ľudom žijúcim na separatistickom území východnej Ukrajiny získať ruské občianstvo.

Zelenský je pripravený uvaliť ďalšie medzinárodné sankcie proti Rusku. Ukrajina sa spolieha na možný diplomatický a sankčný tlak na Ruskú federáciu.

Zelenský je pripravený uvaliť ďalšie medzinárodné sankcie proti Rusku

Na túto tému sa vyjadrilo viacerých známych Ukrajincov. Podľa Porošenka ide o ilegálny spôsob vydávania pasov”“Ilegálne vydávanie pasov Ruskej federácie podľa takzvaného juhoosetského a podnesterského scenára je pokusom o ospravedlnenie a legitimizáciu ruskej vojenskej prítomnosti na okupovanom území Donbasu.

K téme sa vyjadril aj Alexander Turčynov. Podľa Turčynova Rusko vytvára podmienky na oficiálne použitie ruských ozbrojených síl. Podľa tajomník Rady bezpečnosti a obrany Ukrajiny je jedinou možnosťou posilniť obranný potenciál Ukrajiny.

zdroj: https://www.infovojna.sk/article/novy-ukrajinsky-prezident-chce-uvalit-na-rusko-dalsie-medzinarodne-sankcie

Súvisiace články

Šeliga a Fárska: V RTVS prebieha normalizácia, ktorá sa nápadne podobá tej komunistickej.

Andrej

Aká je pravá tvár Fedora Gála?

Andrej

Staněk: Socialistické školstvo fungovalo lepšie ako dnešné…video vo vnútri

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..