pondelok, 6 decembra, 2021

Žena udelila RANU, ktorú Matovič nerozdýcha: „Pán potkan potkanov! Tvoje plány nevychádzajú a Lučansky chvala bohu ešte žije…“

Posledné články

Žena udelila RANU, ktorú Matovič nerozdýcha: „Pán potkan potkanov! Tvoje plány nevychádzajú a Lučansky chvala bohu ešte žije…“

Zdroj: TASR

Známa blogerka Jana Porubská zareagovala na aktuálnu situáciu okolo zranenia Milana Lučanského. Vo svojom drsnom komentári si podala aj premiéra Igora Matoviča, ktorému nič nedarovala.

 

Komentár známej Facebookovej Blogerky

Matelko, toľko krvi a už sa Vám domček rúca !!!! Všade si vrieskal, že Fico je vrahom Kuciaka. Keby to tak bolo, už je dnes v base a minimálne 10 krát operovaný, ako Lučanský!!! Svojim primitivizmom, chorým myslením a hraním sa na Hitlera, už si pourážal úplne všetkých !!!!

Mne je úplne jedno, či Róbert Fico niečo ukradol!!! Ty kradneš veselo a verejne!!! Nikdy neponižoval ľudí a určite nemá na rukách krv!!!! Toľko chorých výkalov, čo je v tvojej koalícii, ešte nevidel svet!!! Ten ženochlap nech okamžite v pondelok odstúpi, pretože verejne klamala!!!! Bachari sa ticho pozerali, ako si dolámal kosti, potom vybral oko a potom sa šiel obesiť??? Či aký bol postup???

Tvoje plány nevychádzajú a Lučansky chvala bohu ešte žije. Vieš aký je medzi tebou a Ficom rozdiel ???? On má rozum, ty len chorú myseľ!!! On sa postaví ľuďom tvárou v tvár a ty v pancierovom aute zdrhneš do Rakúska!!!! Takto sa chovajú potkany!!!! Pán potkan potkanov!!!!“ Vyjadrila sa Porubská.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články