">Zmení Poľsko a Taliansko hodnoty EÚ? Salvini ma plán | PICUS Capital
Image default

Zmení Poľsko a Taliansko hodnoty EÚ? Salvini ma plán

Zmení Poľsko a Taliansko hodnoty EÚ? Salvini ma plán
Zmení Poľsko a Taliansko hodnoty EÚ? Salvini ma plán
 
 
 
 

Demokratická Európska únia? 

Súčasná socialistická smotánka pod taktovkou globalistického Macrona, utíchajúcej Kancelárky Merkelovej ale taktiež aj morálneho Junkera je len ukážkou, že Európska únia nemá v skutočnosti žiadneho silného vodcu. Takýmto silným vodcom sa mal stať pro-západný a pro-európsky Emanuel Macron. Ten však naopak svoj cieľ nesplnil. Ide predovšetkým o jeho neoblomnú povahu vyvyšovať sa nad ostatnými a trestať ich za odlišnosť názorov. Merkelová a Macron sa za posledné roky postarali o priam šialenú diktatúru, ktorú Európska únia ešte nezažila. Základom diktatúry boli práve ilegálny imigranti, ktorých Merkelova chcela na silu prerozdeľovať. Európska únia by mala byť predovšetkým demokratická.

V tomto prípade však išlo o diktatúru, ktorá si vyžiadala za posledné roky rozhádanú Európu. V krajinách sa štrajkuje. MerkelováMacron sú absolútne neobľúbený a ľudia im to dávajú jednoznačne najavo. Umelohmotné humánne správanie je len výkrikom do neznáma. Eú sa prakticky musí tváriť, že je všetko v skutočnom poriadku. Naopak Európska únia nemá v skutočnosti žiadného ťahúňa, ktorý by spoločentvo viedol k určitej kritickej rovnováhe. Naopak je súčasné vedenie obklopené jednotvarnosťou, nedemokraciou a sebeckosťou nad názorom ostatných krajín.

 
 

Zásadný rok k zmene v EÚ?

Tento rok bude zásadný pre Európsku úniu. Môže teda viesť k zmene líderských pozícii. Proti súčasnej sociálnej smotánke sa postavia pro-národný lídri, ktorí sú dlhodobo proti ilegálnej migrácii a ktorí majú iné a odlišné idei ako súčasný členovia Euro-parlamentu. Všetko však záleží na ľudoch. Každý jeden hlas môže zmeniť ideológiu Európskej únie. Tentokrát môžu o všetkom rozhodnúť ľudia.

Zmení Poľsko a Taliansko hodnoty EÚ? Salvini ma plán

Súčasného ministra vnútra v Taliansku Mattea Salviniho privítali vo Varšave. Práve Salvini chce z veľkou pravdepodobnosťou spájať pro-národných lídrov a týmto zmeniť vnímanie Európskej únie, ktorá potrebuje zmenu. Salvini vo Varšave dal najavo, že Taliansko a Poľsko musia spojiť svoje sily aby sa únia zmenila.

„Poľsko a Taliansko budú súčasťou novej jari Európy, renesancie európskych hodnôt,“ 

„Európa, ktorá vznikne v júni (teda po májových voľbách do EP), nás povedie skôr ako tá súčasná, riadená byrokratmi,“ predpovedá taliansky vicepremiér.

Salvini rokoval s Jaroslawom Kaczynským ale taktiež aj s premiérom Mateuszom Morawieckym.

Chystá sa teda k spojeniu jednotlivých lídrov?

zdroj: https://www.napalete.sk/salvini-v-polsku-vo-volbach-do-ep-mame-sancu-zmenit-brusel-zvnutra/

Súvisiace články

Pre koho Lenin žil? Žil len pre revolúciu?

Andrej

Srbský pilot: “Každý odborník potvrdí, že MIG-29 je najlepšie lietadlo na svete..”

Daniel

Rakúsko nepodpíše migračný pakt OSN, ktorý ohrozuje národnú suverenitu

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..