utorok, 18 januára, 2022

Známa Slovenka ROZMETALA Pavlínu Matovičovú: Pavlínka a čo tá NAKA? Prečo teraz nevrieskaš, že Slovensko má najlepšieho premiéra na svete?

Posledné články

Známa Slovenka ROZMETALA Pavlínu Matovičovú: Pavlínka a čo tá NAKA? Prečo teraz nevrieskaš, že Slovensko má najlepšieho premiéra na svete?

Zdroj: TV NOVINY Markiza (Pavlina Matovičová) – Branislav Bibel SITA (Igor Matovič)

Slovenskom otriasla šokujúca správa. Po bývalom premiérovi Pellegrinim je pozitívny aj súčasný premiér Slovenskej republiky Igor Matovič, ktorý túto správu potvrdil v piatok (18.12). K situácii sa vyjadrila známa blogerka Jana Porubská pod jej pseudonymom Džejna, ktorá odoslala drsný odkaz žene Igora Matoviča Pavlíne

Komentár Ďzejny Kopeckej

„Tak čo ty naša Arca?Ako nám ide biznis? Doma chorý manželík, či deťúrence s kopou antigenovych testov Teraz určite posielajú Ocinkovi sms, že chcú školu? Pavlinka a čo tá Naka?

Prečo teraz nevrieskaš, že Slovensko má najlepšieho premiéra na svete? Inak všimla si si, ako ten tvoj geroj, čo má plán a v pláne plán, ošedivel a skoro sa na tlačovke zrútil? Ty sa vôbec o neho nestaraš.

Ľudia sa už začínajú obávať, aby si mu neušla zo Sulinom, lebo tam je nárast percent. Nuž moja tak ti ďakujeme. Keď si vedela, aký je chorý , prečo si ho pustila medzi ľudí? Koho to tá Mária skáre?Dnes si napísal status, že je blázon.

Pavlína, ja mať toto doma, ja sa tiež zbláznim Neboj, vďaka lekárskym skúsenostiam týchto mesiacov, bude premiér psychiatrie! Celé Slovensko Vám praje krásne sviatky a doporučujeme nestretávat sa z rodinou“ vyjadrila sa Kopecká

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články