piatok, 21 januára, 2022

Známa tvár POCHOVALA zdravý rozum. To, čo nasledovalo Matovič nečakal.

Posledné články

Známa tvár POCHOVALA zdravý rozum. To, čo nasledovalo Matovič nečakal.

Bývalý minister školstva Juraj Draxler okomentoval aktuálnu politickú situáciu. Slováci sa cez víkend mohli dobrovoľne zúčastniť plošného testovania. Premier Igor Matovič je s akciou plošného testovania spokojný. Draxler však hovorí o megalomanskej akcii, kde sa poriadne utrácalo. Draxler už dlhšie na socialnej sieti pripomína, že sa o nákladoch na túto akciu nepíše nikde.

Zdroj: TASR/Michal Svítok

„NIKDE sa nepíše o nákladoch na celú akciu. Toto pokladám za totálne neuveriteľné. Všetky tie SME, Markízy a podobné médiá, ktoré sa doteraz doslova vyžívali v hádzaní čísel pri každej vládnej aktivite, sú ticho.

V skutočnosti je toto neskutočne drahá vec. V nasledujúcich dňoch sa pokúsime zosumarizovať celý účet ale hrubým odhadom to vychádza, že na zachytenie jedného pozitívneho vynakladáme takmer 10000 eur.

Zdroj: Juraj Draxler/Facebook

To je jedna z najluxusnejších diagnostických operácií, aké na svete existujú. Ak by to malo význam, dajme tomu. Ale v zásade štát zachytáva nejaký malý počet pozitívnych ľudí, pričom veľa prekľzne a nákaza sa tak či tak ide rýchlo šíriť ďalej. Je to, akoby ste otvorili dokorán okno a na chytanie komárov si kúpili platinové sitko. Šialenstvo“ vyjadril sa Draxler

Byvalý minister školstva sa tak rozhodol symbolicky pochovať zdravý rozum

Viac vo videu

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články