utorok, 7 decembra, 2021

Známa tvár prehovorila do duše SLOVÁKOV! „Strácame slobodu diletantská vláda, zložená zo psychopata, kaderníka, homosexuála, lezby…“

Posledné články

Známa tvár prehovorila do duše SLOVÁKOV! „Strácame slobodu diletantská vláda, zložená zo psychopata, kaderníka, homosexuála, lezby…“

„Výzva Slovákom a Slovenkám! “Zachráňme Slovensko – Zem našich predkov!”

Zdroj: TASR

Vypočujme si pieseň od Metalindy priatelia, Slováci a Slovenky, zamyslite sa nad textom tejto aktuálnej piesne, pri jej počúvaní si uvedomujem, kde sa náchádza naše miľované Slovensko a je mi jasné, že je na nás, aby sme to takto nenechali, aby sme sa prebrali z letargie a urobili sme, kým sa ešte dá, niečo pre naše deti, vnukov, budúce generácie!

Sme zastrašovaný a zotročený národ, ktorý sa prispôsobil globálnej politike liberálno- fašistickej svetovej moci! Táto naša diletantská vláda, zložená zo psychopata, kaderníka, homosexuála, lezby, posledného Križiaka, sabotéra, vyškoleného v Globseku, vojenského špicla, či náboženských sektárov, neveští nič dobré tomuto národu!

Čím dlhší čas a priestor im dáme na vládnutie, tým hlbšie ku dnu nás budú ťahať! Strácame slobodu, stávame sa štátom, kde prestáva fungovať vymoženosť práva, maestreamové média neinformujú pravdivo, nezákonne zasahujú a ovplyvňujú súdne procesy, tradičná rodina sa dostáva na vedľajšiu koľaj a v školách prebieha debilizácia naších budúcich generácii! No a nezabudnime na prekrúcanie histórie!

Foto – TASR

Vážení páni a milé dámy! Nenechajme zničiť všetko to, čo vybudovali naši otcovia, dedovia, predkovia! Je najvyšší čas zobudiť sa a urobiť s tým niečo! Musíme prísť na námestia vo veľkom počte, musilme dať najavo našu nespokojnosť, búria sa odbojári, zamestnávatelia, živnostníci, poľnohospodalri, dokonca aj umelci a športovci! Postupne všetky oblasti prestanú fungovať!

Život na Slovensku, v Európe a na celom svete zabije všetko normálne a urobia z nás otrokov bez práce, bez chleba, bez vzdelania a sociálnych istôt! Toto im chceme dovoliť?

Nasadili nám rúška, zalepili ústa, obmedzili pohyb a právo na slobodný prejav, právo na názor! Nastúpila liberálno – fašistická diktátúra!

Ak súhlasíte, šírte a zdieľajte tento príspevok prosím a priďte 04.10.20 na nám.Slobody o 16 hod. prejaviť svôj názor a podporiť zmenu. Protest bude pod názvom: Zachráňme Slovensko-zem našich predkov!“ Vyjadril sa bývalý poslanec NRSR Peter Marček

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články