nedeľa, 28 novembra, 2021

Známi spevák rozpútal PEKLO! „Môžete sa hanbiť! Tvárite sa ako strašný kresťan a ste obyčajný farizej,“

Posledné články

Známi spevák rozpútal PEKLO! Môžete sa hanbiť! Tvárite sa ako strašný kresťan a ste obyčajný farizej,“

„Bol som zhrozený. Toľko falše, toľko farizejstva a toľko svinstva, koľko ste porozprávali som nepočul už dávno. Tvárite sa ako slušný kresťan, ale nie ste. Ste jeden obyčajný farizej,“  vyjadril sa na socialnej sieti Facebook spevák Marian Greksa, ktorý čoraz viac komentuje vlády Igora Matoviča.

Zdroj: TASR/Dano Veselský

„Tvárite sa ako nás veľmi chcete chrániť, ale až od 16. septembra, pretože 14.- 15. bude púť, Sedembolestná Panna Mária a na tom mieste v Šaštíne sa zíde možno 10-tisíc ľudí, a dosť veľa starších, to znamená z rizikovej skupiny, ale to ste nezakázali, preto ste to dali až od šesnásteho. Môžete sa hanbiť! Tvárite sa ako strašný kresťan a ste obyčajný farizej“ uviedol rozhorčene spevák

Viac vo videu speváka

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. K článku nemám výhrady, každý má právo a priestor na svoj názor. Ale urobiť pravopisnú chybu v nadpise a v článku (známi spevák), to by sa nemalo stať žiadnemu novinárovi.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články