sobota, 23 októbra, 2021

Známy expert to Matovičovi poriadne zrátal! “Celoplošné testovanie nema zmysel, je to len megalomanská propagandistická clona Matovičovho zlyhania…”

Posledné články

“Tak čo, pani Čaputová. Je očkovanie naozaj úsmev? S ľútosťou oznamujem, že Slovensko má ďalšiu obeť očkovania!”

"Tak čo, pani Čaputová. Je očkovanie naozaj úsmev? S ľútosťou oznamujem, že Slovensko má ďalšiu obeť očkovania!"Opozičný poslanec a podpredseda strany SMER-SD Ľuboš Blaha...

Krádež STOROČIA?! Slučka sa sťahuje! Fico vytiahol eso z rukáva: “Toto je do neba volajúci škandál…”

Krádež STOROČIA?! Slučka sa sťahuje! Fico vytiahol eso z rukáva: "Toto je do neba volajúci škandál..."NR SR vystúpil počas rokovania parlamentu predseda strany SMER...

Ide mu o ŽIVOT? Forisch z väzby v Nórsku prezradil šokujúce tajomstvo! “Slovensko vydaním zatykača na moju osobu hrubo zneužilo…”

Ide mu o ŽIVOT? Forisch z väzby v Nórsku prezradil šokujúce tajomstvo! "Slovensko vydaním zatykača na moju osobu hrubo zneužilo..."V najbližších týždňoch a mesiacoch uvidíme...

Majster sveta v kulturistike zvalcoval policajta, ktorý zakročil proti invalidovi: “Ty retard! Všetci budete za toto sediet v base!”

Majster sveta v kulturistike zvalcoval policajta, ktorý zakročil proti invalidovi: "Ty retard! Všetci budete za toto sediet v base!"Majster sveta v kulturistike Štefan Havlik...

Známy expert to Matovičovi poriadne zrátal! “Celoplošné testovanie nema zmysel, je to len megalomanská propagandistická clona Matovičovho zlyhania…”

CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE NEMÁ ZMYSEL, JE TO LEN MEGALOMANSKÁ PROPAGANDISTICKÁ CLONA MATOVIČOVHO ZLYHANIA

Dnes nemám chuť vtipkovať, pretože som veľmi nahnevaný. Matovičova vláda nás svojím bezočivým manipulatívnym správaním vedie do katastrofy, ktorá nás bude stáť veľa ľudských životov. Od začiatku pandémie sa správam ako zodpovedný občan.

Nosím rúško, udržiavam odstup, vykonávam zvýšenú hygienu rúk. Prakticky nikam nechodím, čo je niekedy pohodlné (pretože moja knižnica je moje kráľovstvo) a niekedy náročné (pretože online výučba je niečo ako vyvolávanie duchov: „Matej, ste tu s nami? Ozvite sa!“).

Dnes ma chce vláda za tento môj uvážlivý postoj potrestať. A to preto, lebo odmietam celoplošné testovanie. Nie na základe konšpirácií, nie na základe iracionálneho strachu, ale na základe odborných informácií vedeckých špičiek. Považujem za mimoriadne trápne až nehorázne, keď politické elity, vrátane prezidentky Zuzany Čaputovej, oceňujú „záujem občanov“ o testovanie a vyzdvihujú ich „uvedomelosť“. Je to výsmech všetkým obyvateľom Slovenska.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Toto predsa nie je prejav ich záujmu. Väčšina občanov sa nešla dať otestovať z vlastnej vôle. Donútili ich k tomu protizákonným vydieraním. Dodržiavaš všetky opatrenia? Dobrovoľne si si vybral sociálnu izoláciu? Ale odmietaš sa vystaviť riziku nákazy na testovaní? Nuž tak Ti zoberieme PN-ku, zoberieme Ti OČR-ku, zničíme Ťa a donútime Ťa poslúchať. Si živnostník bez príjmov? Si zamestnanec s existenčnými problémami? Nech sa páči, môžeš otvoriť obchod, môžeš ísť do zamestnania, ale nepustíme ti tam zákazníkov, nič nezarobíš a od štátu nedostaneš ani cent.

Môj názor sa zhoduje s analýzami popredných ústavných právnikov. Budem citovať bývalého podpredsedu Ústavného súdu SR Eduarda Barányho, ktorý na margo vládnych rozhodnutí povedal toto:

„Tvrdenie, že plošné testovanie na koronavírus bude dobrovoľné a zároveň pod hrozbou finančnej sankcie nútiť ľudí, ktorí sa nedajú otestovať, aby zostali v domácej karanténe, je propagandistické klamstvo. Je to podvod.“

Aj ústavný právnik Peter Kresák označil sankcie vlády za „ústavný problém“. Vyslovil presvedčenie, že pokiaľ tam táto sankcia zostane, veľmi rýchlo bude napadnutá na ústavnom súde. Je možné, že tak málo ľudí vníma túto donebavolajúcu nespravodlivosť?

Je možné, že tak málo ľudí si uvedomuje, že tu bol spáchaný kolosálny podvod na občanoch s využitím dier v zákonoch?

Nuž, je to možné – v krajine, kde médiá neinformujú občanov, ale slúžia ako vládne PR agentúry, ktoré zlepšujú skóre Matovičovmu nezmyselnému pokusu na ľuďoch. Áno, Matovičovmu.

Ak sa to k vám cez propagandu médií ešte nedonieslo, tak tento nápad sa nezrodil z odporúčaní odborníkov, ale vyšiel z jeho hlavy. Médiá vám prinášajú dojemné zábery v hollywoodskom štýle, ako členovia našej nenahraditeľnej vlády zachraňujú ľudské životy, hoci v skutočnosti si zachraňujú iba svoje politické zadky.

Pre nich je to karneval, pri ktorom sa môžu na chvíľu pootŕčať pred kamerami v skafandroch. Tvrdia nám, že sa nič iné robiť nedalo, ale to je obludná lož, títo ľudia nehanebne podcenili prípravu na druhú vlnu a namiesto tejto falošnej chvály za ich obetavosť by za to mali niesť trestnoprávnu zodpovednosť. Je to politická akcia, nie zdravotnícka.

Epidemiológovia navrhovali pre vážnosť situácie okamžitý tvrdý lockdown. Preto ich prosím a žiadam, aby vystúpili z anonymity a povedali národu pravdu.

Niektorí mlčia, iní už nabrali odvahu a prehovorili. Jeden z nich, lekár a člen Ústredného krízového štábu Peter Visolajský uviedol, že nevidí zmysel v celoplošnom testovaní, ktoré nás napokon aj tak privedie k lockdownu.

Potvrdil, že po testovaní by malo okolo milióna ľudí skončiť v karanténe, čo bude mať dosah aj na ekonomiku – výsledok bude rovnaký ako lockdown, len to budeme volať inak. Nemocnice označil za Potemkinove dediny, v ktorých počet lôžok a personálu nezodpovedá realite.

Antigénové testy sú navyše nedostatočné na to, aby indikovali, kto je a kto nie je pozitívny na Covid-19. Preto je nielen podľa jeho názoru oveľa dôležitejší okamžitý trojtýždňový lockdown, než testovanie. A teraz pozor: na otázku, aby vysvetlil povolenie nočného vychádzania medzi 1.00 a 5.00 hod., čo ide úplne proti opatreniam, ktoré mali krajiny západnej Európy, doktor Visolajský odpovedal: „Toto si dohodla vláda vo vedľajšej miestnosti,“ uviedol s tým, že tomu sám nerozumie.

Aj tá najdôverčivejšia naivka by mala po tomto vyjadrení pochopiť, že nie sme svedkami žiadneho unikátneho plánu, na ktorom by pracovali tie najväčšie mozgy – ale len PR akcie Igora Matoviča, ktorý chce mať svoj jeden riadok v učebniciach aj za cenu, že ohrozí celú populáciu. Kým minister obrany s dikciou armádneho politruka šíri propagandu (ktorú médiá bezmyšlienkovite preberajú), ako všetko prebieha hladko a ľudia radostne stoja v šíkoch, priamo z dotyčných miest počuť úplne opačné svedectvá.

Pediatrička Hana, ktorá sa prihlásila ako dobrovoľníčka, svoje skúsenosti zhrnula takto: „Povedali, že sa mi ešte s ďalšími informáciami určite ozvú do večera. Nikto mi, samozrejme, nevolal a v piatok ráno mi volali, kde som. Majú v tom neuveriteľný chaos.“ Ľudia, prosím vás, dávajte si pozor. Tieto nespoľahlivé testy vyvolávajú v mnohých negatívne vyhodnotených pocit, že nie sú infekční.

Nie je to pravda a experti na to márne upozorňujú. Tieto nespoľahlivé testy mnohých domýlia a môžu spôsobiť veľké nešťastie. Nedajte sa zmiasť a buďte veľmi opatrní, aj naďalej dodržiavajte základné pravidlá – rúška, rozostupy, ruky – a nepodľahnite ilúzii, že keď vás otestujú, ste v bezpečí.

Možno si poviete, čo ten môže vedieť, nie je predsa odborník na epidemiológiu. Lenže ja tých odborníkov na rozdiel od mnohých ľudí počúvam a striktne sa riadim ich radami, nie chaotickými pokynmi Matoviča.
Chcem vás všetkých poprosiť, aby ste si našli chvíľu času a vypočuli si tento rozhovor s profesorom Jaroslavom Flegrom.

Nepúšťajte si ho v noci, lebo vbám hrozí, že potom už nezaspíte. Jaroslav Flegr patrí medzi európsku vedeckú špičku, je to evolučný biológ, v tomto prípade presnejšie evolučný parazitológ, ktorý vie o správaní vírusov a epidémiách v dejinách skutočne veľa. V prvej vlne sa mu mnohí posmievali, pretože má imidž vraha z 26. dielu majora Zemana, ale predpokladám, že toto si seriózny človek teraz nebude všímať. Medzitým sa totiž ukázalo, že tento expert najpresnejšie predpovedal a hlavne exaktne vyargumentoval a vysvetlil, čo nás čaká a čo nás neminie.

V Česku to bude o mesiac 1 000 mŕtvych denne a tomuto vývoju už nemôžeme zabrániť, pretože tí ľudia sú už nakazení. Profesor Flegr kritizuje hlavne polovičaté riešenia a nezodpovednosť politikov v Česku, ale mnohé jeho postrehy sa dajú aplikovať aj na Slovensko. Napokon, k tomu, čo si myslí o celoplošnom testovaní v Slovenskej republike, sa vyjadril priamo a úplne jasne.

Podľa neho „TAKÉTO OPATRENIA NEDÁVAJÚ ZMYSEL“. Podobne ako doktor Visolajský aj on upozornil na to, že antigénové testy sú pomerne nepresné a vyslovil podozrenie, že ide o tunel s tučnou províziou pre niekoho, kto ten nákup za 57 miliónov eur presadil. Správanie Matoviča prirovnal k severokórejskému diktátorovi a pridal aj jeden veľmi dôležitý odkaz: takýto hlúpy megalomanský projekt si podľa neho môže dovoliť len veľmi bohatá alebo veľmi skorumpovaná krajina.

Profesor Flegr má ťažké srdce hlavne na politikov. Tvrdí, že sú to psychopati, ktorí kvôli moci a popularite urobia všetko. Epidemiológom vo vládnych štáboch vyčíta, že sa podriaďujú politikom. Presne to isté platí aj pre Slovensko. Naozaj ma hnevá, keď po nás Matovič a jeho roztlieskavači pokrikujú, že kritizovať je ľahké, oni chcú počuť „riešenia“.

Na to slovo som už alergický, lebo ho v poslednom čase používajú ako alibi hlavne osoby, ktorí tie riešenia nechcú počuť. Veď vám ich spolu s odborníkmi opakujeme už niekoľko týždňov: prestaňte šaškovať, robiť z nás pokusné myši a okamžite uzavrite štát. Lockdown v tejto fáze už možno neodvráti katastrofu, ale jediný dokáže zmierniť následky.

„Ťahať za jeden povraz“ má zmysel iba vtedy, ak si tým k sebe nepriťahujeme ešte väčšie problémy. Tým, ktorí oceňujú na poslednom prezidentkinom prejave „upokojujúce slová, ktoré pohladia na duši“ odporúčam, aby radšej navštívili psychoterapeuta.

Ak hľadáte upokojenie, ten vám pomôže rozhodne viac a kvalifikovanejšie, ale od hlavy štátu, ktorá má povinnosť „svojím rozhodovaním zabezpečovať riadny chod ústavných orgánov“ (č. 101 ods. 1 Ústavy SR) sa očakáva niečo iné. Opakujem, celoplošné testovanie je jeden megalomanský podvod na občanoch tohto štátu.

A ten, kto sa mu bezvýhradne podriaďuje, sa správa ako bača, ktorému namiesto koliby postavili šibenicu a on na to rozpačito zareaguje: „Keď ste si už dali toľko námahy, tak ma obeste, pán veľkomožný.“ vyjadril sa politický analytik Eduard Chmelar

PODPORTE NAŠU PRÁCU

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 COMMENT

  1. Známy expert !!??? Expert na čo ? Robite si prdel ? Neviem prečo sa toto individum musí vyjadrovať ku všetkemu, nechapem, čím si zaslužil byť citovaný ako nejaká autorita (To je otázka na Picus Capital) Takže podľa mudrlanta Chmelára netreba zavrieť do blazinca Matoviča a do basy celú tu jeho zločinecku bandu, ale radšej treba zavrieť (lockdownovať aby tomu rozumeli všetci) celú Slovensku republiku. A odvoláva sa pri tom na toho blázna Flégra , ktorého kraviny už nemohol vydržať počúvať napr. ani MUDr. Šmucler keď v priamom prenose zložil mikrofon a odišiel. Takže si skontrolujte toho Chmelárovho Flégrodborníka tak za 2 mesiace, lebo podľa neho sa už nedá zastaviť, že denne vraj zomrie v ČR 1.000 ľudí s tym ich Covidom t.j. za dva mesiace cca 60.000 ľudí a nech sa potom zas vyjadrí a k tomu vypotí nejakú “múdrosť” náš pán chmelar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Posledné články

“Tak čo, pani Čaputová. Je očkovanie naozaj úsmev? S ľútosťou oznamujem, že Slovensko má ďalšiu obeť očkovania!”

"Tak čo, pani Čaputová. Je očkovanie naozaj úsmev? S ľútosťou oznamujem, že Slovensko má ďalšiu obeť očkovania!"Opozičný poslanec a podpredseda strany SMER-SD Ľuboš Blaha...

Krádež STOROČIA?! Slučka sa sťahuje! Fico vytiahol eso z rukáva: “Toto je do neba volajúci škandál…”

Krádež STOROČIA?! Slučka sa sťahuje! Fico vytiahol eso z rukáva: "Toto je do neba volajúci škandál..."NR SR vystúpil počas rokovania parlamentu predseda strany SMER...

Ide mu o ŽIVOT? Forisch z väzby v Nórsku prezradil šokujúce tajomstvo! “Slovensko vydaním zatykača na moju osobu hrubo zneužilo…”

Ide mu o ŽIVOT? Forisch z väzby v Nórsku prezradil šokujúce tajomstvo! "Slovensko vydaním zatykača na moju osobu hrubo zneužilo..."V najbližších týždňoch a mesiacoch uvidíme...

Majster sveta v kulturistike zvalcoval policajta, ktorý zakročil proti invalidovi: “Ty retard! Všetci budete za toto sediet v base!”

Majster sveta v kulturistike zvalcoval policajta, ktorý zakročil proti invalidovi: "Ty retard! Všetci budete za toto sediet v base!"Majster sveta v kulturistike Štefan Havlik...

Takto sa zabávajú! Kotleba zverejnil video, ktoré nemal nikto vidieť! “Má ísť o člena pandemickej komisie na zábave v hoteli Mikado v Nitre…”

Takto sa zabávajú! Kotleba zverejnil video, ktoré nemal nikto vidieť! "Má ísť o člena pandemickej komisie na zábave v hoteli Mikado v Nitre...""Priatelia pred...