Image default

Zneužívanie Vianočnej tematiky? Tvrdý odkaz pre Politikov!

Zneužívanie Vianočnej tematiky? Tvrdý odkaz pre Politikov!
Zneužívanie Vianočnej tematiky?
Tvrdý odkaz pre Politikov!

Sviatky pokoja a lásky

Blížia sa sviatky. Vianoce sú čas pokoja, radosti a šťastia. Túto tému si občas ukradnú politici, ktorý chcú predovšetkým poukázať na svoje kresťanské a ľudské hodnoty. Smer-SD na oplátku ľudom rozdáva Vianočné príspevky a zalepí oči prakticky každému dôchodcovi. Je to akoby poistka pred ďalšími voľbami. Ľudia predovšetkým staršieho veku sú často ľahko manipulovateľný a z malého príspevku majú neskutočnú radosť. Veď kto si na nich spomenul Dzurinda či Mečiar? Fico je najlepší. To, že sa každým rokom zvyšujú odvody, elektrika, voda či plyn absolútne nikoho netrápi. Hlavne, že sú tu Vianoce sviatky pokoja a priateľstva pravicový či ľavicový politici si akoby začali robiť promo.

Najprv to bol Fico

Neviem za koho sa prezlečie Fico na Vianoce. Možno to bude svätý Peter alebo Jozef. Samozrejme by potreboval ešte malého Ježiška, Máriu a 3 kráľov. Zatiaľ čo ľudia tvrdo makajú vo fabrikách 12 hodín denne za platobné podmienky rovnajúce sa minimálnej mzde poslanci NRSR sa zabávajú na večierkoch. K tomu Mikuláš Fico rozdáva alkohol a cigary. Je to na smiech, že tieto sviatky sú niekedy významným politickým zneužívaním v praktickosti narušené. Potom sa nemôžme čudovať, že na Slovensku vzniká obrovská vlna disharmónie a nervozity medzi obyvateľmi. Poslanci si pred Vianocami jedným ťahom schvália poslanecké platy, pretože vyrovnaný rozpočet. Cigániková sa nehanbí ľudí nazývať ťuťmákmi a celý pravicový či ľavicový segment akoby absolútne zabúda na obyčajných ľudí na Slovensku. Práve títo obyčajný ľudia zvolili všetkých „vyvolených“ poslancov, ktorý by mali robiť pre ľudí a nie pre seba.

Kiska varí kapustnicu

Aby nebolo málo súčasný prezident Andrej Kiska absolútne nerieši nič. Aby sa snažil prehovárať do duše súčasnej stredopravej koalícii ohľadom problematiky zvyšovania elektriky, plynu ale taktiež zlepšenia platových podmienok to Kisku absolútne nezaujíma. Ked už sú tie Vianoce prečo by som si nespravil promo na Facebooku, ktoré bude poukazovať na moju dobrotu, rešpektovanie a povahu? Kiska nám tento krát navaril vianočnú kapustnicu. Samozrejme ju rozdával v Prezidentskom paláci.

Kiska varí kapustnicu v Prezidentskom paláci. Prečo ju nerozdáva bezdomovcom?
Kiska varí kapustnicu v Prezidentskom paláci. Prečo ju nerozdáva bezdomovcom?

„Blížia sa sviatky, najkrajší čas roka. Je najlepší čas povedať blízkym, ako ich máme radi, a poďakovať sa kolegom, ktorých si vážime. Moji kolegovia celý rok pomáhajú mne ako prezidentovi, dnes som sa ja staral o nich. Každému som naložil vianočnú kapustnicu a zaprial krásne sviatky. Vianoce sú tu už o 12 dní. Krásne sviatky aj Vám, priatelia“ Napísal Kiska vo svojom statuse na Socialnej sieti

Zneužívanie Vianočnej tematiky? Tvrdý odkaz pre Politikov!

Prečo ak je Kiska taký „dobrý anjel“ nejde nakŕmiť hladujúcich a chorých bezdomovcov kľačiacich na námestí žobrajúcich pár centov aby mal na rohlík?  Táto doba mu zobrala všetko. Istoty a predovšetkým ten „politicko vianočný“ pokoj v duši . Práve takýto ľudia potrebujú významnú pomoc. Mikulášske večierky a rozdávanie cigariet a alkoholu ľudom nepomáha.  Vianočná kapustnica v prezidentskom paláci je len zásterkou falošnej hry Andreja Kisku.  Falošnosť a využívanie tejto krásnej tematiky je neuveriteľným farizejstvom a pokrytectvom.

Hlad, chudoba, beznádej ľudí na uliciach, kde sú politici?
Hlad, chudoba, beznádej ľudí na uliciach, kde sú politici?

Problémy politkov nezaujímajú? 

Bezdomovci hladujú a žobrú kľačajúci na námestiach a pred supermarketmi. Ľudia 12 hodín denné pracujú za pásom za minimálne mzdy. Cena energii sa každoročne zvyšuje. Odvody pre živnostníkov rastú a pravidlá sa zväčšujú. Školstvo a zdravotníctvo je v dezolátnom stave. Ľudia emigrujú do krajín pre lepšie zamestnanie. Na východe vznikajú hladové doliny kvôli nedostatku práce. Vyhnanstvo, neistota a zúfalosť trápi tisícky Slovákov, ktorí sú touto dobou strhaný, zničený a znechutený takto fungovať. Prečo politici nejdú do ulíc. Prečo Fico nerozdáva jedlo a peniaze? Prečo Andrej Kiska nechodí k bezdomovcom? Politici sú odtrhnutý od reálneho sveta obyvateľov Slovenskej republiky. Netrápia ich existenčné problémy a krajina sa hrá na modernú a prosperujúcu.

Politikov netrápi realita biednych ľudí. Žijú mimo reality?
Politikov netrápi realita biednych ľudí. Žijú mimo reality?

Je to však pravda?

Zdroj: https://www.facebook.com/AndrejKiska/,https://www.facebook.com/martin.glvac.12?lst=100000532430787%3A100001789488013%3A1544777013,

Súvisiace články

Valentinska nálada poslanca poliacika alebo len obyčajný egoizmus?

Andrej

Marint Klus: SaS má šancu nahradiť Smer.. Martin Klus Smer

Daniel

Martin Daňo sa stal oficiálnym kandidátom na prezidenta SR

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..