pondelok, 6 decembra, 2021

Zrátal jej to! Novinár VYRAZIL Čaputovej dych: „Pani prezidentka, nebuďte KOMPLICOM vojenského puču!“

Posledné články

Zrátal jej to! Novinár VYRAZIL Čaputovej dych: „Pani prezidentka, nebuďte KOMPLICOM vojenského puču!“

„Prezidentka SR uvádza: „Plošným testovaním si nekupujeme priepustku, len rozkladáme riziko šírenia vírusu v čase.“

Toto tvrdíme od začiatku, no Zuzana Čaputová hneď v ďalšej vete občanov vyzýva: „Využite túto príležitosť vo vašej obci, meste, ak máte takúto možnosť.“ Čiže – celoplošné testovanie je síce riziko, no vy sa ho zúčastnite, aby sa zúročili vynaložené materiálne a finančné zdroje.

Foto: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

Pani prezidentka, možno Vám uniklo, ale v tejto krajine sa odohral vojenský puč, pretože bez Vášho výslovného súhlasu a vedomia ako najvyššieho veliteľa ozbrojených síl bola zneužitá armáda SR a v prípade, že vojenskú operáciu pod názvom Spoločná zodpovednosť neodvoláte, budete v tom spolu s nimi“ vyjadril sa Tibor Elliot Rostas

Viac vo videu

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Nech bude robiť p. Čaputová ako prezidentka tak to sa nestane aby sa zastala rozumných požiadaviek národa ktorý MÁ zastupovať a pomáhať mu. Lebo ona je z toho istého cesta ako je táto pakáž, čo
    sa dostala k moci preto od nej nič proti tejto svojvoľnej darebáckej chamradi ona nevystúpi.

  2. No som rada že sa nedal novinár a mali by sme sa stretnúť a podať trestné oznámenie všetci čo nesúhlasia s týmto diktatorstvom a vydieraním!!!

  3. Súhlasím s tým, že my, ktorí nesúhlasíme s týmto bezprávím by sme sa mali spojiť a podať hromadnú žalobu na Matoviča a spol. Lebo tých žalôb jednotlivcami je podľa všetkého podaných viac, ale sú odložené, skutok sa nestal. Keby sa spojilo niekoľko desiatok ľudí, polícia aj prokuratúra by to musela riešiť a myslím, že aj prezidentka.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články