streda, 1 decembra, 2021

Zrátal mu to! Bukovský vyzval Matoviča, aby zodpovedal túto zásadnú otázku: „Pán premiér, ste morálnym a faktickým dlžníkom…“

Posledné články

Zrátal mu to! Bukovský vyzval Matoviča, aby zodpovedal túto zásadnú otázku: „Pán premiér, ste morálnym a faktickým dlžníkom…“

Zdroj: Topky/Vlado Benko Jr (Igor Matovič) – (Igor Bukovský) SITA

Lekár Igor Bukovský pokračuje aj naďalej v aktivitách, ktoré sa Igorovi Matovičovi rozhodne páčiť nebudú. Práve Igor Matovič Bukovského označil za konšpirátora a hoaxera. Bukovský tak vracia úder a vyzývá Matoviča aby odpovedal na túto otázku.

Kompletné vyjadrenie Igora Bukovského

„Z vôle terajšieho predsedu vlády SR stáli státisíce ľudí poslušne v novembrových radoch na testy.

Stáli tam tí, ktorí sa tešili a nadšene tlieskali, hoci nerozumeli absurdite, ktorej sa zúčasťňujú aj tí, ktorí vnútorne zúrili alebo sa hanbili sami pred sebou..

Z vôle predsedu vlády a v rozpore s názorom drvivej väčšiny lekárov, vedcov a inej odbornej verejnosti aj v rozpore so zdravým rozumom sa u nás udiala najväčšia mám politická akcia od čias spartakiád a povinných prvomájových sprievodov.

Čo už. To je minulosť.

V tej istej hlave sa však objavili úvahy o opakovaní celoplošného testovania aj v decembri.

A to je dôvod, prečo už treba povedať tieto dve dôležité dve veci!

Jednu premiérovi a jednu nám ostatným

1) Pán premiér, ste morálnym a faktickým dlžníkom všetkým tým, ktorých ste do novembrového testovania vmanévrovali, vrátane samosprávy, armády, zdravotníkov a celej verejnosti. A ak chcete, aby verejnosť akceptovala Vaše úvahy o novom decembrovom celoplošnom testovaní, ste morálne, aj zo zákona a na základe dobrých mravov povinný predložiť celej verejnosti dve veci

a. Odpočet novembrového testovania: Ako vlastne dopadlo predošlé testovanie? Koľko to skutočne stálo? Aké nové informácie sme sa dozvedeli a aký to malo reálny vplyv na našu situáciu a opatrenia v našej krajine? Aký to vlastne malo pri všetkých nedostatkoch antigénového testovania vlastne zmysel?
– Nič z toho ste zatiaľ ako najvyšší volený výkonný funkcionár štátu neposkytli

b. Predložte verejnosti menný zoznam členov Pandemickej komisie a Krízového štábu a ich písomné súhlasné stanovisko alebo odporúčanie realizovať celoplošné testovanie spôsobom, ako ho predstavujete Vy.

2) Vám, nám, sebe: Ak terajší premiér nepredloží tieto informácie, ak nás napríklad nedokáže presvedčiť relevantnými výsledkami o zmysle a pozitívnom efekte predošlého testovania a o tom, že jeho predstavy majú podporu lekárov a inej odbornej verejnosti, máme právo považovať jeho konanie za netransparentné a pochybovať o dobrých úmysloch a konaní v záujme CELEJ spoločnosti.

a. Z toho je následne možné urobiť iba jeden záver: Vláda a jej predseda urobili zo zdravotnej situácie politickú a prezentačnú záležitosť a chcú túto zdravotnú situáciu riešiť politickými rozhodnutiami.

b. V tom prípade platí toto: Ak je teda možné medicínsku situáciu riešiť čisto politickými krokmi, nie je už nanajvýš potrebné uvažovať o tom, či konanie a kroky vlády a jej predsedu (politické konanie a spoločenský hazard, ktorý predvádza vláda a jej predseda), nie je potrebné konečne riešiť medicínskymi rozhodnutiami a prístupmi?

Ak predseda vlády verejne nepredloží dostatočne presvedčivé výsledky a fakty o novembrovom celoplošnom testovaní, ostane vo vzduchu visieť iba tá predošlá absurdita, ktorú sme všetci zažili. Napríklad také to predĺženie platnosti negatívneho výsledku testu o týždeň…

Za týchto okolností nedáva opakovanie celoplošného alebo iným spôsobom masového testovania v decembri žiadny zmysel.

Jediné správne konanie v takej situácií je odmietnuť a ignorovať zamýšľané celoplošné testovanie.

Okrem iných rizík a škôd, predstavuje totiž také obrovské mrhanie finančnými a ľudskými zdrojmi ako aj lojalitou a dôverou verejnosti, aké si v súčasnej situácií naozaj nemôže dovoliť žiadna krajina!

Podcast k tejto téme si môžete vypočuť na našom podcastovom kanáli „Dr. Igor Bukovský“, Decembrové TESTovaNIE? Ďalší nezmysel, ktorý už treba definitívne zastaviť!“ vyjadril sa Bukovský

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články