pondelok, 6 decembra, 2021

ZRAZIL MU HREBIENOK: Pellegriniho RANA Matovičovi! „Človek, ktorý so slzami v očiach sľuboval ľuďom“

Posledné články

ZRAZIL MU HREBIENOK: Pellegriniho RANA Matovičovi! „Človek, ktorý so slzami v očiach sľuboval ľuďom…“

Bývalý premier Peter Pellegrini vyzval premiera Igora Matoviča. Podľa Pellegriniho je správanie Igora Matoviča neprijateľné a preto strana Hlas vyzvala aby verejnosti podrobne a dôveryhodne vysvetlil, či neboli nakladaním jeho rodinnými investíciami poškodení iní ľudia.

„MATOVIČ NEVIE, KAM DAL DESAŤ MILIÓNOV?

Igor Matovič dnes odmietol odpovedať na medializovanú kauzu, či jeho manželka investovala desať miliónov eur do fondu, ktorý sa dostal na pokraj krachu a jeho investori zrejme prídu o peniaze. Odmietol vyvrátiť podozrenie, že jeho manželka o problémoch fondu vedela vopred, a tak stihla vybrať svoje peniaze skôr ako ostatní, ktorí o ne prišli.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Je absolútne neprijateľné, aby človek, ktorý so slzami v očiach sľuboval ľuďom transparentnosť, čistotu a otvorené vládnutie, odmieta odpovedať na otázku, či sa s jeho rodinnými desať miliónmi eur nakladalo striktne v súlade so zákonom. Nikto súdny neuverí, že pána Matoviča nezaujíma, kde je rodinných desať miliónov eur.

Vyzývame ho preto, aby verejnosti podrobne a dôveryhodne vysvetlil, či neboli nakladaním jeho rodinnými investíciami poškodení iní ľudia. Predseda vlády sa nemôže skrývať za člena rodiny a detinskými dôvodmi sa vykrúcať zo zodpovednosti“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články