">Zuzana Čaputová má oficiálny portrét. Takto vyzerá! | PICUS Capital
Image default
Zuzana Čaputová má oficiálny portrét. Takto vyzerá!
Zuzana Čaputová má oficiálny portrét. Takto vyzerá!
Zuzana Čaputová má oficiálny portrét. Takto vyzerá!
 
 
 
 

Inaugurácia Zuzany Čaputovej sa čoskoro blíži a prípravy sú v plnom nasadení. Už len pár dní bude visieť na školách a úradoch Kiskov portrét. Ten onedlho vymenia za oficiálny portrét Zuzany Čaputovej, ktorá sa stane historicky prvou Prezidentkou Slovenskej republiky. Ešte pred nedávnom o Čaputovej nikto nevedel. Trend Progresívneho Slovenska a liberálne spájanie prinieslo kus ovocia, ktoré rozhodlo v prospech liberálnejšieho Slovenska.

Ťažkopádnejší Mistrík sa vzdal v prospech komunikatívnejšej Čaputovej, ktorá dostala do vienka dar reči. Vedela argumentovať a nechytala sa do žiadnej prestrelky. Pôsobila atraktívne, motivované a inteligentné. Perfektný marketing a výzor preukázal, že sa postupne samotná Čaputová stala novým trendom Slovenskej republiky. V prvom kole porazila Národné sily, ktoré svojim egoistickým prístupom stratili akékoľvek šance vstúpiť do finále. Vo finále zas jednoznačne zvíťazila nad diplomatom Šefčovičom, ktorému nestačili ani dlhoročné diplomatické a politické skúsenosti. Európska žena roka má už aj svoj oficiálny portrét, ktorý už onedlho vymení portrét Kisku.

Zuzana Čaputová má oficiálny portrét. Takto vyzerá!

Čaputovej portrét bude tak isto súčasťou kancelárii, veľvyslanectiev a konzulátov Slovenskej republiky. Tak, ako každého prezidenta taká j onedlho prvú prezidentku mal česť vyfotiť profesionálny fotograf Pavol Neubauer, ktorý fotografoval aj už onedlho bývalého prezidenta Andreja Kisku, a tak isto Ivana Gašparoviča, Rudolfa Schustera a Michala Kováča. Dlhoročný fotoreportér TASR je tak autorom všetkých portrétov doterajších slovenských prezidentov.

 
 
zdroj: TASR
zdroj: TASR
 
 

Pri porovnaní portrétov jednotlivých prezidentov Čaputová pôsobí jednoznačne živším a pozitívnejším vzhľadom ako Andrej Kiska. Sympatia je daná predovšetkým hlbokým úsmevom, ktorý do portrétu prináša akúsi pozitívnu energiu. Predchádzajúce fotografie Ivana Gašparoviča a Andreja Kisku pôsobia neutrálnym spôsobom. Inaugurácia prvej Slovenskej prezidentky je už túto sobotu 15.6.2019 v Bratislave. Dosluhujúci prezident s politikou rozhodne nekončí a pre neho sa začína tvrdý súboj o parlamentné kreslo. V prieskomoch je Kiska na 4 mieste. Trend Progresívneho Slovenska však neustále rastie.

zdroj: https://domov.sme.sk/c/22144876/foto-caputova-ma-oficialny-portret.html

Súvisiace články

Ako by dopadli voľby ak by volili ľudia do 24 rokov? Prieskum ukázal jasného favorita

Andrej

Václav Mika – naše mesto je to hlavné

Daniel

Chystá Andrej Danko politický odchod?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..